Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bro code segitseg!!!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bro code segitseg!!!?

Figyelt kérdés
A bro code kimodnja azt h ha egy fiu kavart velem erosen es befejeztuk akkor annak a haverja mennyire tabu? V ez koztuk hogy mukodik? Ugy ertem h akivel kavartam annak a haverjaval semmi nem lehet emiatt a dolog miatt?

#fiú #kavarás #Brocode
2021. dec. 26. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sok tinisorozatot néztél, nem gondolod? Nincs ilyen ostoba kódex, csak elég nagy parasztság ha az állítólagos barátja arra a csajra megy, akivel volt már neki valami, hisz érzelmeket táplált felé, fontos volt számára. Plusz nem kicsit lenne gáz utána hárman összefutni.


Van akit ez nem zavar, főleg ha régen történt vagy jelentéktelen volt.

2021. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 hete lett vege az egesznek :p atbaszott a csavo kiderult h 3 masik csajjal is kavart. Ez utan odab@szna ha neki allna meg feljebb
2021. dec. 26. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha most a sorozatokra mész számít hogy mi a "kavarás" mert ha csak flörtöltetek az semmi ha együtt voltatok más. Általában ezt haverok egymástól megkérdezik zavarná-e a másikat és annyi. De ha 3 csajjal kavart a srác nem hiszem hogy érdekelné vagy egyáltalán emlékezne rád
2021. dec. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyel felettem jar a suliba. Smaroltunk, talalkoztunk. Hulye voltam mert egyszer telefonalt vkivel es azt mondta h a NŐJÉVEL van (es ezt nyilvan ram mondta), en meg nem mondtam es nem kerdeztem semmit. Baratai elott felvallalt meg 2x adott nekem pulcsit is. Mondhatni ugynezett ki komoly volt a dolog de hatmint kiderult reszerol nem anniyra :)
2021. dec. 27. 08:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szard már le ezt a bro kódexet. Ezt fiúként is hülyeségnek tartom.

Másrészről, elég szar helyzetben lennék, ha hasonló csajok jöjjének be, mint a legjobb haverjaimnak. És engem se érdekelne, hogy ha valamelyik haverom előtte együtt volt a csajjal, ha nekem tetszik. De például olyan csajjal jöttem már össze, akit előtte haverom offolt, és senki le se szarta

2021. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!