Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nos, szerintetek jól terveztem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, szerintetek jól terveztem meg a randit? Bocsánat, ha a következő sorok hülyén fognak hangzani, csak összejött életem első randija és szeretném, hogy minden patent legyen. Azt beszéltük meg, hogy könyvtárba megyünk mert Mi nagyon szeretünk

Figyelt kérdés

Olvasni és elég jól el tudunk beszélgetni a könyvekről. A könyvtár után meglepetésként terveztem, hogy elhívom egy forró csokira és utána megkérdezem, hogy hazakísérhetem-e. Szerintetek ez jó vagy tegyek bele valami extrát még?


Mind a ketten 16 évesek vagyunk



2022. jan. 4. 15:53
1 2
 1/20 anonim válasza:
3%
Mozi az jobb lenne, nem gondolod?
2022. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

#1: Szerintem első randinak nem túl jó ötlet a mozi, mert akkor csak nézik a filmet, nem is szólnak egymáshoz.

Kérdező, szerintem teljesen jó, amit írtál :)

2022. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A mozi az azért nem jó, mert 2 óráig szinte elfeledkezünk egymásról és így nem tudjuk egymást megismerni, majd sokadik alkalomra
2022. jan. 4. 16:05
 4/20 A kérdező kommentje:
2# nagyon szépen köszönöm!
2022. jan. 4. 16:07
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a mozi egy jó program randira de majd csak ha már együtt vagytok, vagy legalább mér jól ismeritek egymást. Így szerintem tökéletes ez a randi terv. ;)
2022. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne, jó lesz így főleg, hogy mindketten szerettek olvasni. Én nagyon jó ötletnek tartom, hogy van benne valami extra, mert a könyvtár az, mert nem nagyon hallottam, hogy valakit oda vittek először randizni.


A mozi akkor lenne jó ötlet, ha nem szeretnétek 1,5 órán kersztül beszélgetni, mert ugyebár a film alatt nagyon zavaró tud lenni nemcsak számotokra, hanem a többiekre is nézve. Az első randinak az a lényege, hogy ismerd meg egy kicsit jobbana partneredet, hogyan viselkedi stb. Többszöri randi után jó ötlet lesz majd a mozi is.

2022. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Nagyon jó lesz első randinak, amit írtál!

2022. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó, legalább lesz egyből közös téma:)
2022. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép, intellektuális tartalom. Millió témát feldob. Gratulálok és sok sikert.

Ha hazakísérnéd, ne akard, hogy felhívjon magukhoz. Kérdezd meg, mikor láthatod megint, és köszönd meg a szép napot.

2022. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, így kell, fokozatosan, lassan, egymást megismerve, sokat beszélgetve...
2022. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!