Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan keltsem fel a srácnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a srácnak a figyelmét?

Figyelt kérdés
Igazából egy helyre járok bulizni néha, és egy srácot elég sokszor láttam ott, akit szimpatikusnak tartottam, utánna megkerestem, bekövettem instán, és a mostani buliba is ott volt, valami ismerősöm bemutatott pár haverjának, ő is köztük volt, és így kezdődött minden, mondta a nevét a csávónak, én meg mondtam hogy tudom, és kérdezte hogy honnan, én meg mondtam hogy nem számít, ő meg mondta hogy mondjam már, erre ő, mondjad csak, utánna mondtam hogy bekövettem csak ő nem követett vissza, erre ő; "egy ilyen lányt biztos vissza követtem volna", erre én meg se szólaltam, de utánna kimerült hogy tényleg vissza követett csak nem kaptam róla értesítést, majd ezután beszélgettünk egy kicsit, táncoltunk, jól telt az este, közbe elkérte a teló számomat is, és a buli vége felé, el akartam tőle köszönni, de láttam hogy elment a WC felé, nem akartam utánna szaladni, szóval vártam egy kicsit, hátha vissza jön, de vártam rá 5 percet, és még nem jött, én meg siettem volna szóval inkább utánna mentem, majd látom hogy már a folyosón jön vissza felé, én mondtam neki hogy "lassan megyek" és elköszöntem, megöleltem, erre ő "megcsokolhatlak mielőtt elmész?" Én nem tudtam neki nemet mondani, szóval mondtam hogy miért ne, kicsit ittam is, és ő is, szóval lehet csak az ital váltotta ki ezt belőle, de mégis többet akarok ebből az egészből

2022. jan. 29. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó úton halad a dolog, ha elkérte a telefonszámodat. Azt tudom tanácsolni, hogy írj rá, valami jó kis szöveggel. Kezdjél el vele beszélgetni és ha józanon is érdeklődik feléd, akkor az pozitív. Utána már mondjuk elmehettek közösen is bulizni, ha úgy van :)
2022. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azta, most megfogadtam, es rairtam, egybol 2 mp-n belul megnezte, es most irt 😅
2022. jan. 29. 21:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Naa, akkor szerintem nyert ügyed van! Ezek után csak ügyesen és így tovább! (az előző kommentelő) 17/L
2022. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hű, akkor ez már valami! Hajrá, ne félj, légy őszinte, és mindenképpen írd meg a fejleményeket!!! :)
2022. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és ebből az egészből hogy tudnék kialakítani valami komolyabb dolgot? Mert nekem mindig az az ismerkedés vége hogy, nem akarnak kapcsolatot, vagy csak barátság extrákkalt akar :/
2022. jan. 29. 21:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a srác nem akar többet, akkor azt sajnos nem tudod ráerőltetni. Neked csak annyi a dolgod, hogy minél többet beszélgessél vele és küldhetsz apró jeleket, amik nem nyomulósak. 17/L
2022. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akar kapcsolatot, azzal úgy sem tudsz mit kezdeni, tovább kell lépni. Mint mondtam, lény őszinte, kérdezd meg tőle őszintén, ha már alakulgat valami, hogy mennyire gondolja ezt komolyan. Legyél egyenes, ne legyen titkolt félelmed, mert azzal ronthatod el legjobban a dolgokat. Előző voltam
2022. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs, előző előtti, 4es voltam
2022. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Vágd pofon egy táblával
2022. jan. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy ilyen leírást olvasva sosem értem, hogy ezt miért nekünk, és nem neki írod. Sok sikert! :)


29/F

2022. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!