Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ez a barátomnak Valentin napra?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki csokismuffint vagy valamilyen sütit sütni, és ilyen szivecskés cukorszórással, stbvel díszíteni. szerintetek Valentin napra ez elég? tippem sincs mit vehetnek neki, es ezt jónak találom mert vegulis egy pasi szívéhez az út a gyomrán keresztül vezet.. :D

2022. febr. 9. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Tévedsz mert oda a farkán keresztül vezet az út.
2022. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tartunk még ott a kapcsolatban, hogy ilyen módszerekhez folyamodjak:) majd jovore.
2022. febr. 9. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Akkor jó lesz a süti. Feldobhatnád valami olyannal ami passzol a személyiségéhez. Pl ha mondjuk fradista akkor zöld-fehér díszítés, ha horgász akkor mittudomén egy hal alakú torta vagy ilyesmi.
2022. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Óvszer szexi fehérnemű szett
2022. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Ne hallgass rájuk, nyilván valamelyest igazuk van, de ezek hülyék. Az ötlet nem rossz, kedves kis ajándék. Ha szerinted a barátod örülne neki, akkor hajrá. Arra figyelj, hogy ne legyen túl giccses, viszont legyen benne valami személyes.
2022. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem elég. Nagyon sokan örülnének neki ha legalább ennyit kapnának ;)
2022. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez egy tök cuki ötlet, én is hasonlóra gondoltam először csak aztán eszembe jutott hogy amúgy is kap tőlem valamilyen sütit egyfolytában, így ebben nem lenne semmi különleges a számára :D A lényeg hogy szerintem a pasid örülni fog neki, az én pasimnak meg majd kitalálok valami mást... ötletek jöhetnek :)
2022. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2022. febr. 9. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!