Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A randi minden pillanata...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randi minden pillanata tökéletes, csak a smárolás nem, érdemes próbálkozni még?

Figyelt kérdés

Ez volt a 3. randi, de olyan mintha már ezer éve ismernénk egymást, nekem nagyon tetszik a lány, szerintem ez kölcsönös is, csak a többszöri csók is valamiért kellemetlen volt és nem túl jó, amit meg is beszéltünk utána. És ilyen még nem fordult elő velem egyáltalán.

19f



2022. febr. 12. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a gond vele?
2022. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de valahogy nem éreztük jónak, én sem meg ő sem és ezért kicsit kellemetlen is volt, meg talán erőltetett. Mindkettőnknek volt már kisebb kapcsolata, szóval csókolni szerintem tudunk, én legalábbis idáig tudtam.
2022. febr. 12. 13:17
 3/7 A kérdező kommentje:
En pl nem éreztem azt, amit szoktam egy csók közben.
2022. febr. 12. 13:19
 4/7 NTBS ***** válasza:
100%
Igen mindenképpen. Lehet csak idegesek voltatok. Adjatok időt magatoknak, mert lehet még nem teljesen vagytok egy hullámhosszon.
2022. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon ezt a választ, ment a zöld is.
2022. febr. 13. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ha minden klappol, és tökéletes, akkor csak amiatt hogy (még) nem jó a csók, ne hagyjad. Hülye lennél emiatt eldobnod egy olyan csajt aki ennyire passzol hozzád
2022. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd összehangolodtok.Mindenki másképp csókol
2022. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!