Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek belemenyjek ebbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenyjek ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szeretjük egymást csak még halogatom az egészet mert nem tudom higy mennyire tudom komolyan venni. Az oka az az hogy 16 évesen 7 palival feküdt le ebbe nem számítanak bele a másik szexuális élmények sem. Nagyon bulizós meg minden. Meg oróbáljak bele menni és bízni benne vagy hagyjam és ku***ljon tovább?

2022. febr. 12. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha így állsz a dologhoz, akkor ne akarj vele semmit. Lehet, hogy ő szerinted sok emberrel feküdt le, de a kérdésed sem éppen a magas intelligencia szintedről árulkodik. És tudod mit, a csajban több értelmet látok, mint benned. Ő legalább nem titkolja, hogy sok pasival volt már együtt, amíg te még azt se tudod eldönteni, hogy mit akarsz
2022. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Mi a garancia arra, hogy te nem csak egy újabb trófea leszel a gyűjteményébe?

Hagyd a fenébe, ha akar téged, bizonyítsa, hogy te kellesz neki, nem a fél világ

2022. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Nos attól még hogy sok pasival feküdt le, nem lesz automatikusan rib_nc. Bár való igaz, 16 évesen azért korai még eléggé. Szerintem az lehet egy jó megoldás, ha te meg tudsz bízni benne, és látod értelmét a kapcsolatnak, akkor kitűzöd azt, hogy pl fél évig nem szexelsz vele. Ha tényleg szeret, akkor nem fogja érdekelni, ha csak szexre megy, úgyis lekopik időközben.

Bulizás, hát szerintem nem egy ördögtől való dolog. Marimint alapból csak annyit takar, hogy táncolsz zenere, és jól érzed magad. Persze siman benne van, hogy ő lesz az a berugott rib_nc ilyenkor, akit a "szerencses" fiú hazavihet, de előítélet ezt feltételezni, hacsak nem tudsz erről más infót.

És nézd a jó oldalát, még tapasztalt is lesz a csaj😉.

2022. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Csak szexkapcsolatot akarj tőle! Tanulhatsz tőle technikákat!
2022. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Csak tájékoztatlak, hogy akit az ember szeret, azt nem nevezi kurvának. Ha meg az, akkor ne akarj vele kapcsolatot.
2022. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
75%
Nem tudom, hogy pontosan nálad mit jelent a "szeretjük egymást". Akkor ugyanis a korábbi fiúk nem számítanak, tényleg magas a számuk, de ez nem ok arra, hogy különféle jelzős szerkezeteket használj a szerelmeddel kapcsolatban. Húzhatsz egy ésszerű vonalat (határidő az együttlétre), de ezt közösen kell kijelölnötök. És mindenképpen, ha a kapcsolat mellett döntesz tanulj meg megbízni benne, mert különben biztosan nem fog működni.
2022. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha így beszélsz róla, ne jöjj össze vele, jobb lesz így neki.

Honnan tudod milyen lenne, ha elköteleződne melletted? Ennek hiányában teljesen különbözőek vagyunk: valakinek az értékrendjei erősebbek és csak párkapcsolatban csinál ilyesmit, míg mások egyszerűen csak úgy élvezik az életet, ahogy sikerül.

2022. febr. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem megmondtam neki h nekem nem kell árulja testét másoknak. A többi kannak aki itt védi a csajt szerintetek az nem rib4ncos ha a csajszi egy 30 evesel fekszik le hetente h vegyen neki cigit? Persze en hibam h nem raktam bele a szovegbe de jo h otthagytames nem biztam benne;)
2022. febr. 14. 00:21
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
kurd meg te is
2022. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!