Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Baj, hogyha csak belsőleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogyha csak belsőleg tetszik inkább csak a srác?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megismerkedtem egy fiúval szilveszterkor, közös baràti társaság útján. Nagyon kedves,aranyos és törődő velem, és nagyon látszik rajta ,hogy tetszem neki és szerelmes belém, meg is mondta nekem.


Nagyon jó vele lenni, vicces és odafigyelő, de nem tudom eldönteni, hogy tetszik e, mert belsőleg, a tulajdonságai meg minden nagyon bejön, de külsőleg meg nem annyira.


Ilyen még nem nagyon volt velem, hogy külsőleg ne jött volna be csak belsőleg, ezért új a helyzet számomra.


Szerintetek így megéri adni egy esélyt, hogy megpróbáljuk a kapcsolatot?


Negatív válaszoktól kérlek kíméljetek meg! :)



2022. febr. 13. 08:27
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%

Ezt neked kell érezni.

Ha úgy érzed hogy a külső nem számít és tudnál vele egy párkapcsolatban lenni akkor hajrá.

De ha neked ez visszahúzó tényezó akkor ne, mert boldogtalan leszel plusz szakításnál ő fogja megsínyleni.


L

2022. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

Velem is előfordult egyszer ez, a srác külseje nagyon de nagyon nem jött be, viszont a belső tulajdonságai vonzóak voltak. Főleg akkor, 15-16 évesen, hogy kb. mindenki egy bunkó paraszt volt, Ő meg tök normális.

De nem lett hosszú életű a kapcsolat, egyszerűen még a csókolózástól is elkapott az undor, annyira nem volt meg fizikálisan a kémia.


Az volt a gond, hogy Ő totál szerelmes volt belém, pedig pár hetet voltunk tán együtt. Amit gáznak tartottam utána, hogy elhíresztelte, hogy Velem vesztette el a szüzességét és, hogy én is Vele...

A másik, hogy ennyi év után is (kb.10), ha összefutunk az utcán, bepróbálkozik és elmeséli, hogy mennnyire jó volt velem meg hogy még mindig szeret.



Ezzel arra akarom felhívni a figyelmedet, hogy Te lehet adnál neki egy esélyt, csak hogy lehet a másik fél ezt nem próbának találja, hanem egy totál biztos és komoly dolognak, és úgymond Te meg „játszol” az érzéseivel, ha meg mégsem működik részedről a dolog.

2022. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Én hozzámentem feleségül olyanhoz fiatalon, aki külsőleg nem volt az esetem. Volt előtte olyan, akibe szerelmes voltam kívül belül, de 3 év után kiderult, hogy végig hazudott, volt rajtam kívül más barátnője is.


Nem lehet persze kijelenteni, sőt, ez valószínűleg nem túl sok emberrel történik meg.


A másikhoz hozzámentem, született egy lányunk is és a mai napig együtt vagyunk és szeretjük egymást.


Hallgass a saját belső hangodra.

2022. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Dávid már csak ilyen...
2022. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
4.ő nem Dávid hanem Jani
2022. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is szimpi akkor egy próbát megérne (szerintem)
2022. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
5-ös: Dávid, biztos vagyok benne.
2022. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
7-es Miért pont Dávid?
2022. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se jött be elsőre a barátom külsőre, viszont belsőre pedig nagyon kedves, vicces, értelmes, törődő, és imádtam ezt benne. Aztán ezeknek a hatására szépen lassan a külseje is nagyon megtetszett, és mostmár el se tudnék képzelni olyat, aki jobban tetszene, mint ő... szóval egy próbát megér:)
2022. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek így megéri adni egy esélyt, hogy megpróbáljuk a kapcsolatot?



Mindenképpen!

2022. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!