Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek lányként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek lányként egy illedelmesebb fiúval?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki kettővel fölöttem jár. Párszor már szemeztünk a folyosón, de még sosem beszéltünk, nem ismerjük egymást. Aztán megtudtam a nevét, instán bekövettem, ő is engem. De nem tudom hogy inkább írjak rá vagy beszéljek valahogy vele. Ti mit tennétek?

2022. febr. 25. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Izgasd fel.
2022. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát legjobb nyilván élőben, de ha te is bizonytalanabb/félénkebb vagy, akkor ráírni is jobb, mint a semmi. :) Azzal is előrébb jutsz.
2022. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondolkodom rajta h ha egyedül van akkor odamegyek hozzá. Lenne pár közös témánk. De ha ráírok, hogy kezdjem?
2022. febr. 25. 21:56
 4/10 anonim válasza:
79%
Szerintem próbálj meg vele beszélni, úgy sokkal jobb, hogy személyesen mész oda hozzá. Légy bátor, köszönj rá mikor egyedül vagy, kérdezd hogy érzi magát, milyen napja van/volt, van-e sok tanulnivalója és mivel egy suliba jártok Szerintem bármi sulisval kapcsolatos témáról lehet beszélgetni. Próbálj érdeklődni és hidd el örülni fog neki, ha odamész hozzá.
2022. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Wow, ez a bátor lányok gyülekezete? Rég láttam lánytól ilyen "talpraesettséget" (ami a fiúk körében alap skill), hogy saját maga TESZ a kapcsolatért.
2022. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne írj rá, elbízza magát
2022. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából teljesen normálisan kezdj el vele beszélgetni!Előtte nem árt megérdeklődni, hogy mit szeret, kikkel barátkozik, mi a kedvenc témája, stb. Ha úgy érzed sok lenne neked először személyesen beszélni vele, akkor írj rá instán valami jó indokkal, amire muszáj lesz válaszolnia. Csak kezdj el egy beszélgetést, amit lehet folytatni. Utána megpróbálhatod személyesen is.
2022. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább élőben csináld.:)
2022. febr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok jó tanácsot!

#8: Hogy írhatsz ilyet?

2022. febr. 26. 07:55
 10/10 A kérdező kommentje:
Bemutatkozzak neki vagy csak kerdezzek tőle valamit?
2022. febr. 26. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!