Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem merek hozzá odamenni. Valamilyen tanács?

Figyelt kérdés
A lány egy évfolyammal alattam jár, egyedül tesin vagyunk egy órán. Nem igazán tudok róla semmit a keresztnevén, és az osztályán kivül. Hogyan menjek oda hozzá? Eddig még nem volt barátnőm, lányokat se szólítottam le szinte soha. Nem nagyon tudom mit kéne mondani. Bármilyen tanács?

2022. márc. 9. 19:51
 1/7 NTBS ***** válasza:
100%
Ha félsz élőben, akkor közösségi média lehetőségei. Élőben négyszemközt beszélj vele, hívd el valahova.
2022. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is ismerkedj a gondolattal, hogy a lányok pont olyan emberek mint fiúk, nem kell őket "leszólítani". Figyelj, visel-e valamilyen ikonikus pólót, vannak-e kitűzők a táskáján, és akkor oda tudsz menni azzal, hogy "ezt meg ezt én is szeretem, neked melyik a kedvenc ez meg ezed belőle".


Hogy mennél oda egy szimpatikus fiúhoz barátkozni?


Ha semmi jel nincs arról, mit szeret vagy mi a hobbija, egy "szia, ne haragudj, de nagyon tetszik a fülbevalód/nyakláncod/stb, jelent valamit számodra a szimbólum?", vagy figyeld, miről beszél a barátaival, és menj oda később azzal, hogy "véletlenül hallottam, engem is érdekel, mit gondolsz".

2022. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de hogy akarsz összejönni vele, ha megszólítani sem mered? Szedj magadra egy kis önbizalmat, vagy határozd el magad, aztán mehet. Online ráírni sem rossz ötlet, de az önbizalom egy kapcsolathoz is kell, nem csak a megszólításhoz.
2022. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Akkor majd én odamegyek és végignézheted ahogy helyetted összejövök vele bibibíí
2022. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2-nek igaza van.


1. adatgyűjtés a csajról, mit szeret, mik érdeklik?

2. cseekvés: a csaj megszólítása élőben vagy virtuálisan a megismert adatoknak megfelelően.


Kb. ez a bevett módszer.

2022. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Számomra az jelent gondot, ha odamegyek, mit kéne mondjak. Általában egyébként a barátnőivel van, nagyon ritkán látom egyedül. Mit kéne mondjak ha odamegyek, úgy hogy ne látszodjak túlzottan "nyomulosan"?
2022. márc. 13. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Én megijednék ha valaki random oda jönne hozzám hogy tetszik a nem tudom walking death es tatyim:(

16/l

2022. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!