Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy nagyon be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nagyon be tudnak indítani az ilyen szituációk?

Figyelt kérdés

Van néhány szép lány évfolyamtársam és nemrégiben nagyon beindítottak azzal, hogy el kezdtek beszélgetni egymással a női dolgaikról, de olyan kis visszafogottan, kulturáltan, nőiesen. Arról beszélgettek, hogy melyiküknek milyen az ideális fiú. Nem bírtam megállni beszálltam a beszélgetésbe és nagyon jól estek a dicséretek is, sőt, kissé zavarba is jöttem, bármennyire is férfiatlan :S.


Fiúk, titeket is nagyon "felforrósítanak" az ilyen helyzetek? Normális vagyok?



2022. márc. 10. 16:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2022. márc. 10. 16:22
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

K..ára nem érdekel az a sok női hülyeség :D Az oké hogyha kulturáltan elbeszélgetek valakivel abból lehet vonzalom is, de alapvetően leszarom ilyen legyen olyan legyen témát.


Magától a nőtől aki mondja lehet tök mindegy mit mond szexi amúgy, lehet ezért indultál be.

2022. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Ez normális szerintem, jó dolog csinos csajokkal dumálni, márcsak azért is, mert jobban megismered a gondolkodásukat, és így könnyebb felszedni őket.
2022. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Smelly_Trash ***** válasza:
53%
Ha ilyen kis dolgok beindítanak, akkor óvatosan kell csinálni, de amúgy normális.
2022. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!