Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés során én, mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során én, mint lány is utalhatok arra, hogy jó lenne valamikor randizni, személyesen találkozni(netes ismerkedés esetén)?

Figyelt kérdés
nem nyomulás?

2022. ápr. 11. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen utalhat az nem lesz nyomulós
2022. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha ismeritek már egymást eléggé, akkor nyugodtan. Ha nem, ugyanúgy tud nyomulni egy lány, mint egy fiú
2022. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
OMG, még jó, hacsak nem virtuális kapcsolatot akarsz.
2022. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nemhogy csak utalj rá, mondd is nyugodtan
2022. ápr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig utáltam az olyan láyokat, akik nem akarnak találkozni, csak diskurálni neten. Egyrészt időhúzásnak érzem, mert személyesen már egyáltalán nem biztos, hogy lesz vonzalom, akkor meg elment x hónap a beszélgetéssel. Úgyhogy hajrá, hívd csak el valahova.
2022. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hgwell ***** válasza:

35F.

Mond a pasinak, hogy : ,, gyere az ágyamba es potold meg a belemet!"

Ez mindig nyerő.

Ha akarod megteszem neked a keresetted helyett mert en is gatyára hullom magam epp.

2022. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!