Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az első randin milyen ajándék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randin milyen ajándék a megfelelő? Vagy ne vigyek semmit?

Figyelt kérdés
Én 17 ő 15
2022. máj. 13. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy, de elso randira nem kell semmi.:)

Felnott nokent mondom:)

2022. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
(kedvenc) virág, ha nem az a harcos természetvédő :)
2022. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kell semmi
2022. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se szükséges, de nagyon figyelmes tőled:) Ha mindenképp szeretnél vinni neki valamit, akkor egy csoki, vagy egy szál virág megteszi, többet nem hiszem, hogy kellene.
2022. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
82%

Nőként én is inkább afelé hajlok, hogy nem kell semmi ajándék, virág pláne nem. Szép gesztus, de aztán csak ott kell pakolgatni jobbra-balra a randi végéig.

Szerintem jobb akkorra hagyni ezt az ajándékozós dolgot, amikor már kicsit jobban megismertétek egymást, mert egy személyre szóló meglepetés sokkal jobban tud esni, mint egy "elcsépelt" bonbon vagy virág.

2022. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
15 éves fejjel gondolkodva azért lehet, kicsit más, mint nőként?
2022. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Én is úgy gondolom, mint az #5. Pedig nőként még jobban szeretem a virágokat, mint tini koromban.

Szép gesztus, igazán romantikus, de utána rossz pakolászni a virágot. Kivéve, ha mondjuk a háza elé mész és még ott átadod.

2022. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Amit az előző válaszolók írtak (csokor virág, csoki) azt én "elfelezném". Egy gondosan kiválasztott virágszáll, aminek megfelelő helyet találhatsz (pl. a csuklóján) így nem kellene a virággal sem bajlódni. A csokit is viheted, de lehetőleg olyant válassz, ami könnyen elfelezhető. Olyan mozdulattal vedd elő, mintha magadnak vitted volna, de mivel ketten vagytok, ketté töröd, a papírját nem veszed le, így nem kell kézzel összefogdosni. Így "vittél is, meg nem is".

Kivánok jó talizást, és érezzétek jól magatokat. Kérlek, írj pár

sort, hogy sikerült a tali.

2022. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 4-es választ 16 évesként írtam. Nem kell ajándékkal fáradoznod, de biztosan örülne neki a lány, legalábbis értékelné a gesztust.:) Valóban csak olyasmit adj (ha adsz végül), amit nem nehéz tárolni.
2022. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!