Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta elérhetetlen vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta elérhetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Egy srác egy buliban nemrég azt kérdezte hogy én vagy e az XY aki mindenkit offol (lekoptat)-e és nem tudom miért de ez elég rosszul esett.

Igazából mivel ő és a barátai közül senki se tetszett aki nyomult rám anno ezért persze hogy lekoptattam őket, de most meg ezt pletykálják és nem szeretném hogy egy akár normális srácot ez rémisszen el…vagy nem is tudom

Normális hogy így érzek?



2022. máj. 16. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Ebben mi esett rosszul? Ha mindenkit elküldesz akkor jogos volt amit mondott.
2022. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nem mindenkit, csak azokat akik nem tetszenek. Miért nem kérdezted meg, hogy Te randizol olyannal, aki nem jön be?!
2022. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyit jelent, hogy gáznak érzi hogy nem állsz szóba a proli fajtájával, de téged akar cinkelni miatta mint ha te lennél a hibás. Már az is gáz szerintem, ha egy adott társaságba többen rányomulnak egy csajra. Mint a legyek a sz*rra... Nem fog elrémiszteni amúgy senkit ez a dolog, ha te is adsz neki jeleket hogy van esélye. 19/F
2022. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!