Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy sráccal( akinek én is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal( akinek én is tetszek ő is tetszik nekem) Neten megbeszéltük hogy Augusztusban talizunk majd először, addig még csak neten, telefonon beszélgetünk amire eljön az Augusztus ugye nem fogja azt mondani, hogy mégse akar már talizni?

Figyelt kérdés
Mennyi esély van arra hogy Augusztusig meggondolja magát? Vagy épp kitart és tényleg eljön és talizunk?

2022. máj. 22. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Honnan tudná neked ezt bárki ismeretlenül megmondani?

Ne építs reményeket virtuális kapcsolatokra, meg negyedév távlatában tett ígéretekre.

Tedd le a telefont, és élj valós életet.

2022. máj. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Miért pont augusztus?

Addig miért nem lehet találkozni?

Én hagynám.

2022. máj. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
En ha valaki nyomos ok nelkul nem akar 1 2 heten belul talizni, offolom. Augusztus rohej.
2022. máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én akartam augusztusban csak. Ő előbb akart. De végül belement az aug taliba.
2022. máj. 22. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Es miert vagy ilyen nyomi? Hova halogatod?

Meg fog unni es kioffol. Par het alatt.

2022. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
"Mennyi esély van arra hogy Augusztusig meggondolja magát?" - Az a baj, hogy sok esély van rá. Augusztusig több száz lánnyal futhat össze, azaz minél előbb kéne taliznotok, ha valóban őt akarod.
2022. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
50-50% az esely ra ;)
2022. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!