Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes egy ilyen fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy ilyen fiúval megpróbálni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Egy helyen élünk, sőt nagyon régen egy suliba is jártunk.

Akkoriban még ilyen kis visszahúzódó lány voltam, ő meg a suli menő sráca. Nagyon lenézett, cukkolt szivatott, látszott az is hogy nem jöttem be neki. De ő nekem mindig is tetszett. Ő ezzel nem volt tisztában, de tudta a nevem meg hogy ki vagyok.

Azóta már eltelt sok idő, én már 20 éves vagyok, ő 21. Én azóta már hatalmasat változtam külsőre is meg viselkedésben is. Elég népszerű lány lettem, nagyon odafigyelek a megjelenésemre, nagyon nőies lettem stb tudjátok hogy van ez. És már ahogy felnőttem, egyáltalán nem vagyok visszahúzódó hanem közvetlen, laza, merészebb.

Kb 3 éve elkezdtünk valahogy facen beszélgetni, találkoztunk is. Szerintem ő nem is emlékezett rám, hogy az a csaj vagyok a suliból. Mert teljesen más voltam már. A teljes nevem nagyon különleges amúgy, és ha másról nem is de a nevemről tuti beugrott volna neki ki vagyok. Viszont nem a teljes nevemen voltam/vagyok fent facen, és így nem tudhatja. Mert olyan becenéven vagyok fent (a vezetéknevemmel együtt persze), amiből nem lehet egyértelműen tudni a teljes nevem. Nem tudom ez így mennyire érthető, de pl van egy olyan becenév mondjuk, teszem fel, hogy Dodo. Most ez lehet Dorina is, Dóra is meg ilyenek. Szóval szerintem így nem tudta, de erről nem is esett szó, mikor beszélgettünk meg találkoztunk.

Viszont akkoriban bonyolult volt minden, az egész helyzet. Neki eleve barátnője volt. De ez neki nem számított semmit. Mindenkivel csalta. (Nagyon sok lányt megfektetett már amúgy.) Úgy beszéltük meg hogy ilyen haverokként tartjuk a kapcsolatot. Ez így is volt az én részemről.. Amúgysem akartam elrontani a kapcsolatát (mondjuk eleve el volt rontva mert csalogatta, de mindegy én egyáltalán nem akartam közéjük tartozni). Ez most lehet értelmetlen hogyha bejött nekem akkor miért mentem bele abba hogy haverok legyunk. Nem tudom amúgy, akkor csak arra gondoltam hogy örülök annak is ha beszélgetünk és tartjuk a kapcsolatot. Meg hát jó, belül azért szerettem volna ha van rá esély hogy velem lehessen. Ha a barátnőjével szakítanának, vagy akármi. Na szóval tényleg ilyen haverokként elvoltunk. De aztán ő bevallotta hogy nagyon bejövök neki meg nem tud rám barátként nézni stb. Aztán így lerohant lekapott meg ilyenek. Ment volna tovább is de én nyilván nem hagytam. Mire észbekaptam és felfogtam mi történik, azt vettem észre hogy már le kell állítanom. Úgyhogy megcsalta velem a barátnőjét mert megcsókolt, aztán tovább nem engedtem semmit. Aztán később facen elnézést kért stb. De felhozott egy olyat is hogy szeretnék-e barátság extrákkal kapcsolatot.. Úgy, hogy közbe a barátnőjével van :D Én egyből visszautasítottam ezt. De nem is értem minek volt vele ha csomó lánnyal megcsalta mindig. Ez az egész nekem nem tetszett, láttam hogy nincs értelme, szóval hagytam. Később visszahallottam egy olyat, hogy az öccsével (akinek szintén bejövök ezek szerint) akartak volna velem egy hármast.. De már akkor rég nem foglalkoztam ezzel a fiúval.

Azóta telt múlt az idő, már rég nincs együtt azzal a barátnőjével, már volt néhány kapcsolata azóta de egyikből sem lett semmi.

Tegnap valahogy rámírt a semmiből. Elkezdtem vele kicsit beszélgetni. És jól elbeszélgettünk amúgy. Kibeszéltük azóta mi történt stb. Valahogy más mint akkor régen. És rám is mondta, hogy látszik sokat változtam. Felhozódott hogy megismerkedhetnénk mostmár tényleg rendesen. Mert akkoriban nem igazán tudtunk. Az egész helyzet se olyan volt, neki barátnője volt, meg régen még sokkal éretlenebb volt. Nem volt hűséges, nem úgy állt dolgokhoz ahogy kéne. De már most látszik hogy érett felfogása van. Meg hát így hogy mindketten változtunk már, meg mindketten szinglik vagyunk, semmi nem áll az utunkba. Azért tényleg sok idő eltelt már azóta és most legalább lehetőségünk lenne normálisan megismerni egymást, lehet valami komoly is alakulna belőle. Amúgy alapjáraton ő egy nagyon normális értelmes és érzelmes fiú, mindig is az volt de mostanra már tényleg felnőtt agyilag is. Igaz hogy régen úgy viselkedett ahogy, de szerintem tényleg változott már nagyon jó irányba. De ezt úgy dönthetem el igazán, ha hagyom hogy megismerjük egymást. Ha arra gondolok hogy valami komoly is alakulhatna belőle, akkor számításba kell venni, hogy mostohatesómmal is kavart már.. De ő a srácnak nem jött be meg semmi, csak elvolt vele.

Ahogy ezt így olvassátok, szerintem tuti negatívan jön ki az egész helyzet és próbáltok lebeszélni. Valahol nekem is megfordul a fejemben hogy nem kéne. Mert tartok tőle hogy sérülnék, vagy csalódnék benne. De közben meg reálisan látom a dolgokat és annak ellenére hogy milyen volt ez az egész régen, megérdemelnénk egy esélyt hogy legyen valami köztünk. Mindenkinek voltak rossz időszakai, rossz élethelyzetei, amiből aztán kilábalt és sokat változott.

Mondta, hogy nagyon örülne ha lenne mégegy lehetőségünk kiismerni a másikat, de mostmár normális keretek között.

Viszont az is ott van, hogy valahogy nem akarom hogy megtudja hogy én vagyok az a lány akivel egy suliba járt. Olyan gáz lenne. Pedig ha tényleg komolyra fordulnának a dolgok, akkor úgyis megtudná. A teljes keresztnevem nekem tényleg annyira egyedi hogy senkiével nem lehet összetéveszteni, egyből levágná. Mondjuk ha tényleg annyira szimpatikus lennék neki, akkor úgysem érdekelné.

Szerintetek mit csináljak?



2022. jún. 3. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Összefoglalnád esetleg 3-4 mondatban a kisregényt? :-)


Túl sokat agyalsz egy hótt egyszerű dolgon. Próbáld ki és kész.

2022. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
60%
Igen egy esélyt megérdemel
2022. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Foglald már össze pár mondatban, lista vagyok végigolvasni
2022. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor lusta legyél már válaszolni is.

Nem véletlen írtam le részletesebben, ebben minden lényeges. Ha csak 2 mondatba foglalnám össze abból nem lehet megérteni mi a helyzet. Így ezeket fontos tudni ahhoz hogy meg lehessen érteni mi van. Mert ez nem mindennapi helyzet, bonyolult.

2022. jún. 3. 15:04
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem értem olyanok miért írnak választ egy olyan sztorihoz amit amúgy nem is akarnak elolvasni se. Akkor minek van szükség a válaszotokra? Semmire nem megyek vele hidd el, nem ez a célja az oldalnak.

Vagy olvasd el és az alapján írj tanácsot, vagy ne olvasd el de akkor ne is válaszolj.. Értelmetlen

2022. jún. 3. 15:06
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
"Mindenkivel csalta. (Nagyon sok lányt megfektetett már amúgy.)" - Nem, nem érdemes.
2022. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szenderke ***** válasza:
87%
Különös sztori. De szerintem egyszerű: kérdezd meg magadtól, hogy meg akarod-e kockáztatni vagy sem? A leírtak alapján így is úgyis van benne kockázat, a kérdés, hogy vállalod-e.
2022. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs mi történt velem, de elolvastam.. :D


Ahogy olvastam a dolgokat úgy voltam vele, hogy próbáld meg vele, hisz előfordulnak olyan dolgok, hogy pl általános iskolában még valakinek nem jön be valaki, viszont ahogy múlnak az évek ez változik részéről. Nyilván itt is ez történt. Nem is lenne semmi baj, csak elértem egy részhez a szövegedben, ami megütötte a szemem.


"De felhozott egy olyat is hogy szeretnék-e barátság extrákkal kapcsolatot.. Úgy, hogy közbe a barátnőjével van :D"

Ezen a ponton mondtam azt magamban, hogy ennek nem lesz sajnos jövője. Akiben egyszer ott volt élete során az, hogy megcsalja a másikat, abban sajnos végig ott lesz ez. Lehet, hogy, ha összejönnétek minden rendben lenne, de mi van akkor, ha nem? Mi van, ha téged is meg fog csalni?


"Amúgy alapjáraton ő egy nagyon normális értelmes és érzelmes fiú, mindig is az volt"

Ne haragudj meg, de aki képes megcsalni a barátnőjét, az nem lesz soha értelmes fiú, főleg úgy, hogy még hármasban is szerette volna csinálni veled..


"Viszont az is ott van, hogy valahogy nem akarom hogy megtudja hogy én vagyok az a lány akivel egy suliba járt. Olyan gáz lenne."

Ez lényegtelen a sztorit tekintve, ha szeret, akkor tök mindegy ki voltál régen.


Érdekes egy sztori, igazából neked kell felmérni a helyzetet.

Képes vagy-e, az bevállalni, hogy mivel összejössz vele, ezért fenn áll a kockázat, hogy megcsal, mint az akkori barátnőjét? Valószínűleg te is tudod, hogy ebben elég sok bukkanó van, hisz ha nem így lenne, nem tetted volna fel a kérdést.


Én a helyedben elengedném a dolgot. Nem tudnék úgy kapcsolatban lenni egy lánnyal (mivel fiúként írom ezt), hogy tudom róla azt, hogy megcsalt már valakit.. Folyton legyek abban a tudatban/félelemben, hogy "mi van, ha engem is meg fog csalni?"

2022. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Értem amit mondasz, van benne igazság.

Igazából úgy gondoltam, hogy majd ha találkoznánk, rendesen beszélgetek vele ezekről, kitérek a dolgokra. Meg akarok róla bizonyosodni milyen azóta, mennyire érettebb.

Azért ha belegondolunk, akkoriban 17 éves volt. Egy 17 és 21 éves között lényeges különbségek vannak. Fejlődik a jelleme, kialakul a személyisége, felnőttesebb lesz. Sajnos amúgy én csak olyan 16-17 éveseket ismerek akik megcsalják a barátnőjüket, ezen a srácon kívül is. Még nem vesznek komolyan egy párkapcsolatot, nem fogják fel a dolgok súlyát, túl gyerekesek hozzá. Inkább a legtöbben abban a korban csak ahhoz értenek, hogy minél több nőjük legyen, nekik senki nem mondhat nemet meg stb. Azért 20 fölött már változik ez, az akkori énjükhöz képest mindenképpen. Azért ebbe is érdemes belegondolni.

De ezt az egészet akkor láthatom tisztábban ha majd tényleg leülök vele hosszan beszélgetni egyet. Úgy őszintén mindenről, úgyis látni fogom rajta hogy érdemes-e megpróbálni. Kíváncsi vagyok rá is, meg akarom hallgatni mi a véleménye, ő hogy gondolja ezeket.

2022. jún. 3. 18:57
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Igen, nyilván, csak úgy bizonyosodhatsz meg erről, ha beszélgetsz vele.

Én azzal kezdeném, hogy elmondanám neki, hogy ki is vagyok, és mindent ezzel kapcsolatban és nyilván a múltban történtekről is.


"Sajnos amúgy én csak olyan 16-17 éveseket ismerek akik megcsalják a barátnőjüket, ezen a srácon kívül is." Sajnos én is, bár abban nem értek veled egyet, hogy ilyen korban nem vesz valaki komolyan egy párkapcsolatot.

18 éves vagyok, nem volt még barátnőm (volt, 3 hétig, aztán kiderült, hogy csak hitegetett.. :D) pont emiatt, mert senki sem szeretne komoly kapcsolatot, de én vagyok rá a példa, hogy vagyunk páran, csak jó helyen kell "keresgélni".


Sok sikert!

2022. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!