Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem jó ötlet összejönni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó ötlet összejönni egy olyan sráccal aki egy hónap múlva a világ másik felére költözik igaz?

Figyelt kérdés

Légyszi győzzetek meg hogy ne csináljak ilyet! Nagyon bejön nekem, én is neki (ez az első alkalom életem 18 éve alatt hogy az érzés kölcsönös valakivel) és persze ilyenkor kell elköltöznie jó messzire... olyan jó lenne vele egy kapcsolat, de próbálom győzködni magam hogy nem lenne sok értelme, tudván hogy pár hét múlva elmegy és a távkapcsolat nekem nem menne.

Kérlek erősítették meg benne hogy hülyeség lenne :D



2022. jún. 25. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És meddig lesz távol?

Mert mondjuk ha 1 év múlva visszajön, akkor csak rajtatok múlik...

Ha örökre elköltözik, akkor hosszú távon csak akkor működne, ha te is utánamész.

2022. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hosszú távra megy. Én itthon kezdem szeptemberben az egyetemet, ő egy másik kontinensen. Ez alapból 3-4 év, utána meg ki tudja mi lesz, de most annyira nem akarok előre tervezni
2022. jún. 25. 22:26
 3/8 anonim válasza:
94%

Megerősítelek, valóban nem volna jó ötlet :/

Ha országon belül maradna, akkor még talán okés lehetne.

Ugyanakkor tudom, hogy a szerelem sajnos nagy úr tud lenni.

Én is simán képes lettem volna egy tőlem 150 km-re lévő lánnyal összejönni, de végül másképp alakult a történet.

Életem 23 éve alatt nem igazán sikerült még közeli csajt kifognom :D

2022. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igaz
2022. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat sajnos ez nem fog mukodni, lepj tovabb. Hidd el, talalni fogsz nala jobbat is, csak ismerkedned kell
2022. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld,mert nem menne.Ennyi,már meg is vagy erősítve.
2022. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igaz.:/
2022. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
92%
Ott a pár hét,azt élvezt ki,utána pedig lesz ami lesz,egy próbát megér a távkapcsolat is (tapasztalat) ;)
2022. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!