Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy néz ki egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy néz ki egy tökéletes randi?

Figyelt kérdés
Tökéletes alatt értem a helyszínt, témát stb bár tudom ezt nem lehet előre eldönteni úgy is adja magát a dolog de azért kíváncsi vagyok ki hogy gondolja hogy lehetne egy emlékezetes randit csinálni ✌️

2022. jún. 29. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Meghalt a végén a csaj mert szarrá keféltem...najo nyugi csak hulyutlem.
2022. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Értem jön, gyönyörű virágot hoz, elmegyünk kirándulni, sétálunk kéz a kézben, aztán megcsókol az árnyas erdő sűrűjében, beszélgetünk, jókat nevetünk, meghív ebédelni, késő délután hazakísér, forró csókkal búcsúzunk egymástól és úgy alszom el, hogy reá gondolok és még elalvás előtt felhív, hogy ő is rám gondol és elmondja, hogy mennyire jól érezte magát velem és őrülten hiányzom neki és stb és heves szívdobogások közepette jó éjt kívánunk egymásnak s megbeszéljük, hogy mikor talizunk legközelebb. Számomra ez! :))
2022. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1%
Amikor van rendes kufirc a vegen, majd a vegen szerencsetlenul ketteszakad az ovszer. Azutan kozosen kitalaljuk hogy mi legyen a gyerekunk neve
2022. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egy átlagos, nem túlgondolt randi is már “tökéletes”.

Volt egyszer egy borzalmas randim. Most azt gondolom, hogy az volt a normális. Kár hogy közös megegyezésen alapuló elválás lett a vége, de magát a találkozást nem bántam meg. Alap élet tapasztalat.


29/F

2022. jún. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az a tökéletes randi, amelynek folyamán meg tudom ismerni annyira a másikat, hogy el tudjam dönteni, érdemes-e vele folytatni. A többi csak a körítés.
2022. jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Sétálás kézenfogva a tengerparton naplementében, miközben beszélgetünk és megismerjük egymást.
2022. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy kis séta, beszélgetés és egy ölelés a végén.
2022. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Motorozás,csillagnézés. Szívesen csinálnék valami aktív dolgot, utána pedig mély beszélgetések a természetben sétálva.
2022. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!