Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám rávenni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni, hogy lógjunk együtt?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki ugyanabban a boltban dolgozik mint én, csak soha nem egy időpontban. Ő újonc, én viszont már 1 éve dolgozok itt és arra gondoltam egyik nap amikor nem dolgozok kimegyek a boltba és beszélnék vele. Lenne beszédtémám bőven, csak nem tudom utána mint és hogy. Akinek ebben van tapasztalata mit csináljak? Először hagyjam, aztán amikor néha így találkozom egyre többet beszélünk, vagy már az elején megkérdezzem e hogy lenne e kedve csinálni valamit

2022. jún. 30. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem jó ötlet pont a munkája közben zavarni. Inkább kérdezd me gnincs-e kedve pl fagyizni egyet meló után.
2022. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt/van/lesz közös műszakotok?
2022. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz rávenni,ha ő is vevő lenne rá;)

Talán tényleg térj a tárgyra, hívd meg fagyizni, vagy csak kérdezd meg, hazakísérheted e vagy legalább egy darabon, ha hazáig nem is.


Beszéltél már vele? Csak látszik az érdeklődés rajta, ha úgy érez. Nem tudom, milyen boltban dolgoztok, de biztos van munka bőven, és ha nem érdekelnéd, nem biztos hogy figyelne rád

2022. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült tenni valamit?
2022. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentem a boltba, ő dolgozott és egy másik munkatársam. Váltottam vele pár szót, kedvesnek tűnt. Most arra várok hogy majd egy napra osszanak minket valamikor, akkor úgyis lesz 8 óra ahol tudok rendesen beszélni vele. Egyébként egy szuvenírboltban dolgozók.
2022. júl. 2. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!