Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Működhet egy távkapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy távkapcsolat?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 19:43
1 2
 1/15 gagexbabexx ***** válasza:
92%
Valakinél biztos működhet, de nem valami jó.:\
2022. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha tényleg szeretitek egymást, akkor igen. És ezt tapasztalatból mondom.
2022. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindegy mennyire távkapcsolat.

Pl volt mikor 100 kilóméterre lakott tőlem egy lány. Nem volt vele gond, jó volt a közlekedés (persze mihez képest), hétvégente tudtunk találkozni, vagy ha volt valami akkor szünetekbe is tudtam menni hozzá, vagy ő is tudott jönni. Ennek volt annyi "kényelme", hogy mikor úgy volt tudtunk találkozni, de nem lógtunk mindíg egymáson. Ha arra volt dolgom és ő is ráért, néha csak 1-1 órára is összefutottunk, de inkább csak hétvégén találkoztunk. Szülőknek se volt ezzel baja. Hétközben tanult rendesen, volt 1 lazább napja, mikor velem találkozott és annyi. Mellette ugyan úgy hozta az addigi átlagát is az iskolában. Ez így tényleg jó volt.

De volt olyan is, mikor egy másik országban élt a párom (itt ismerkedtem meg vele, majd valami közbejött és kiköltöztek külföldre), na annak már értelme nem volt. Egy nagyobb távost nehezebb fenntartani.

2022. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Lehetséges.
2022. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen,hogy ha mindkét fél elég érett hozzá.
2022. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Mukodhet. 1 eve vagyok egyutt a baratommal 300 kmre lakik, nagyon ritkan tutunk talalkozni, de terv szerint jovore javitunk ezen, o is melozik mar lesz penze, aztan kovi evben pedig kozelebb megyek egyetemre, es akkor javul :) egyébként ja... nem egy ideális dolog, de ha sokat beszéltek (mi kb folyamatosan, ha van szabadidonk :D) és szeretitek egymást, akkor ki lehet bírni, bár nem mondom, hogy egyszerű lesz.
2022. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Én 3x próbáltam. Minden esetben ugyanaz volt a probléma. Az érintés hiánya. Ha párkapcsolatban vagyok valakivel, akkor szeretem, ha naponta-kétnaponta egymáshoz tudunk érni és szexelni is tudunk. Emiatt nekem sosem működött a távkapcsolat, ahol legjobb esetben is csak 1-2 hetente 1x találkoztunk, de olyan is volt, hogy 1 hónapig nem láttam. Számomra ez rémálom volt, hogy vágytam rá, de nem tehettem semmit. Az online beszélgetés semmit nem ér. Párkapcsolat számomra nem létezik érintés nélkül.


Vannak emberek, akiknek nem annyira fontos az érintés és a szex. Nekik lehet, hogy működik. Én belebetegedtem volna, ha folytatom. Így is túl sok esélyt adtam a dolognak. 3 próbálkozás után én többet nem szeretnék ilyen kapcsolatot.

2022. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mennyire vészes az ha mi kb 90km re élünk egymástól?
2022. júl. 16. 00:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát az gyakorlatilag nem is távkapcsolat 😃 Az kb 80 perc vonattal vagy busszal irányonként, annyit akár minden nap meg lehet tenni. Hidd el, ha Budapest 2 átellenes pontján laknátok, akkor városon belül is utazhatnál ennyit. ;)
2022. júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
90km tényleg semmi. Nem tudom hol laktok, de ha autó vagy busz nem is, a vonattal tuti megoldható.
2022. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!