Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért bánik így velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánik így velem?

Figyelt kérdés

Azt mondja rólam a pasi, hogy szép vagyok és hogy ha lenne önbizalmam, akkor kaphatnék olyan pasit aki a tenyerén hordozna engem és lesné minden egyes szavaimat.

Én pedig vele randizgatok, de ő nyílván nem így bánik velem csak bokolgat nekem és ilyen kijelentéseket tett hogy nem vagyok tisztában a saját értékeimmel hogy külsőleg és belsőleg milyen ember is vagyok és mit kaphatnék ha tudatában lennék a saját erömmel, de ha így van, akkor ő miért bánik velem úgy mint egy rongyal, de a szavai mégis ilyen ellentétek, ezt úgy értem mást mondd mint amit tesz. Ha annyira az esete vagyok, amennyire ő állítja akkor miért nem ő teszi azt velem amiket szerinte meg érdemlek csak rosszul csinálom a dolgaimat a pasikkal cimmel. Nem értem őt, és azt hogy miért bánik velem mégis rosszul akkor.


Szerintetek?



#randi #csaj #pasi #találkozgatások
2022. júl. 24. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert eltűröd azt, hogy rosszul bánik veled. Akkor meg minek erőltesse meg magát?
2022. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már fejbe vágtam volna. Mit akarsz ettől a nagyképű majomtól?
2022. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Meg akartam ismerni aztán el itélni, de nagyon gáz amiket csinál ...

Meg ha valóban annyira az esete vagyok amennyire mondja akkor miért tőlem akart pénzt kérni benzinre miért nem az anyjától kért?

Nekem ha valaki tetszik, eszembe se jutna pont tőle pénzt kérni, sőt azzal úgy bánok hogy éreztetem hogy be jön nekem, és sose huznám le, kivéve ha mérges vagyok rá, de akkor is csak filéres tételekben és csak haragból.

2022. júl. 24. 18:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtass meg, hogy már nem vagytok együtt.
2022. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már szakítottam vele, de nem értettem hogy miért kellett hozzám így állnia ha állítólag annyira fullra az esete voltam ...
2022. júl. 24. 18:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert őt a külsődön kívül az is vonzotta, hogy úgy bánjon veled, mint egy kutyával.
2022. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy már előre attól rettegett, hogy te elfogod hagyni, mert túl jónak érez magához. Ezért inkább ő bánt, hogy ne őt hagyják el.
2022. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De akkor így csak el marja az embert magától ahelyett hogy esélyt adott volna arra hogy minden jól müködjön ...
2022. júl. 24. 20:40
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Hát azt nem mondtam, hogy jól döntött. Ez egy pszichés állapot, nem mindig vagyunk szabadok. Én pl. kezdő depressziósként azt mondtam egy lánynak tizenhat évesen, aki pedig nagyon tetszett, hogy "Nyugodtan megalázhatsz", mert kb. erre számítottam. Nem is lett barátnőm vagy még 8 évig. Borzalmas, egy lelki rabság.
2022. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rágódj rajta tovább. Nem illettetek össze.
2022. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!