Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem nincs bajom a csajozással, inkább az érdekelne, hogy hol.

Az előző barátnőmmel interneten ismerkedtem meg, de már belefáradtam az ott való szenvedésbe, nem lehet normálisan beszélni emberekkel, 1-1 kép alapján döntünk, 1000-1 nél sikerül találkozni és megismerni egymást.

Valaki tud esetleg egy szórakozóhelyet ahol szokott tudni ismerkedni, vagy bármit?



2022. júl. 25. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

bárhol

ha leakarod magad korlátozni hogy hol "érdemes" ismerkedni az rossz

ha látsz egy lányt akivel szívesen megismerkednél, akkor bárhol is legyél, merj kezdeményezni

2022. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem bármi bejön csak az interneten nem sikerül soha...max úgy hogy előtte már találkoztam a csajjal.
2022. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez a bárhol dolog nagyon tág fogalom. Én rengeteg lányt látok akit szívesen megismernék, de bizonyos körülmények közt esélye sincs az embernek. Őszinte leszek én se díjaznám ha idegenek szólongatnának le úton-útfélen, a világ sem olyam már mint régen, mindenképp kell valami közös pont, előzetes ismeretség. Az meg a másik, hogy ha valaki bejön, az valószínű nem csak nekem jön be, lehet foglalt lányokat kérdezgetnék buszon, utcán vagy bárhol.
2022. júl. 25. 14:57
 4/10 NTBS ***** válasza:
100%
Hétvégén este minden szórakozó helyen vannak fiatalok, de ott is idegenként szólogatsz le embereket.
2022. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol idegen leszel nekik. Élőben és neten is. Utcán már ijesztő leszólítani másokat, mert egyből a legrosszabbat gondolhatják rólad. Közösségen belül talán. Buliban meg nem biztos hogy komoly kapcsolatra vevőt fogsz találni. Utca nem jó, net se, talán hobbi alapján. Nincs annyi lehetőség.
2022. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Nőknek mindenhol van kifogásuk és mindenre. Utcán nem jó, társkeresőn vissza sem írnak, facebook az privátszféra, szórakozóhelyeken meg sokan csak a pia hatására akarnak ismerkedni.
2022. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Akinek tényleg szimpi vagy, annak a sarki kisboltban is az leszel.


Esetleg próbáld bővíteni az ismerősi körödet, eljárni szórakozóhelyekre/ nyugisabb házibulikba, ahol lehet beszélgetni

2022. aug. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Interneten kívül bárhol.
2022. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Barhol tudsz talan a net a legyorsabb😊
jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Toj toj wc mögött
febr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!