Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy most ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy most ne viselkedjek olyan hülyén?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nevessetek ki ha nagy hülyeséget írok, nem biztos hogy jól meg tudom fogalmazni.

Szóval ez volt a harmadik randink a sráccal, de már régebb óta “ismerjük egymást”, nekem már több mint egy éve tetszik a srác, de nem paráztam, mivel sosem gondoltam volna hogy mi randizni fogunk. Már csak attól ahogy beszélgetünk, vagy flörtöl velem teljesen zavarba jövök.

Hétfőn átölelt és láttam hogy meg akar csókolni, de tökre bepánikoltam és arcon pusziltam, megöleltem, majd “szétválltunk”, de iszonyatosan kínos volt. Én még sosem csókolóztam, ő meg már 19 és csak én 3 lánnyal láttam csókolózni. Mi van ha elszúrom, rosszul csinálom? Vagy rákvörös leszek a zavartól vagy ilyesmi? Ma is lesz randink, és ma már nagyon kínos lenne elkerülni a csókot. 17/L

Előre nagyon köszi!



2022. júl. 27. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
nem tudod elszúrni. Add magad, és élvezd! Ennyit!
2022. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nyugi, nem nagy cucc az a csók. Én is nagyon paráztam miatta, aztán ottt a helyzetben minden félelmem elszállt, teljesen kikapcsolt az agyam :D elrontani meg nem nagyon tudod, valahogy jön magától, az én barátom azt mondta, hogy szerinte jobban csináltam mint ő (neki már volt pár barátnője előttem), szóval nyugi, ne parázz, engedd el magad es menni fog.

Szurkolok!

2022. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Sok szerencsét, majd írd le ide, mi volt.
2022. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ne parázz rá, amúgy is, ha elpirulsz az egyáltalán nem gáz, hanem aranyos.
2022. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha meg akar csókolni, akkor rohadtul tetszel neki, szóval nem tudsz elszúrni semmit.
2022. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este megcsókolt és elképesztő volt, és azt mondta nem szúrtam el, de szerintem picit túl kedves volt.😁😅
2022. júl. 28. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:D
2022. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!