Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor hátrány ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor hátrány ha a fiú cigizik?

Figyelt kérdés
Nehezebben fogok barátnőt taláni amiatt mert cigizem? Nap 10-15 szál cigit szívok.
2022. aug. 2. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizáró ok
2022. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Mivel így az életed és az erőforrásaid is kb. feleződnek, ezért egy normális lánynál kizáró ok.
2022. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos hátrány. Büdös vagy tőle, egészségtelenebb, sok pénzed megy rá. Függőség, ami miatt más dolgokat háttérbe szorítasz. Nem szívsz vészesen sokat, ha tudnád csökkenteni, vagy át tudnál térni arra, hogy csak alkalmakkor gyújtasz rá, úgy már sokkal kedvezőbb lenne a helyzet. Ha a teljes leszokás nem megy.
2022. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Fiú vagyok,16. Amit most írok azt úgy teszem, hogy senkit sem ítélek el vagy tartok kevesebbnek amiatt,mert cigizik,de nem helyeslem, mégis azt látom, hogy még a normálisabb lányok közül is sokan raknak ki cigis képeket, még a story-jukba is láttam pont ma. Ezt sokan menőnek tartják, bár nem értem, miért.
2022. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem kizáró ok, de 10-15 szál naponta nagyon sok. 5 lenne nagyjából rendben.
2022. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Gusztustalan szokás, nálam kizáró ok. Persze biztos találsz majd valakit akinek olyan alacsony elvárásai vannak hogy fiatalon belefér a láncdohányzás.
2022. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj is cigizik, akkor nem hiszem, minden egyéb esetben valószínüleg igen.
2022. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Látszik rajtad, hogy ráeszméltél arra, hogy a cigizés nem éppen egy pozitív tulajdonság ismerkedéskor. Nyilván ráeszméltél, különben nem írtad volna ki a kérdést. Sőt, már azt is láthatod, hogy nagyon kicsi az esélye annak, hogy olyan lányt találj, akinek ez elfogadható.

Nem lenne egyszerűbb letenni a cigit? Még fiatal vagy, most kéne lépni ezügyben...

2022. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam teljesen kizáró ok, de van akit nem zavar, főleg ha az adott lány is dohányzik.
2022. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%

Az én barátom is 17 évesen cigizik, alkalmanként nem csak dohányt..

Engem nem zavar, az ő élete és én nem szólok bele.

Egyedül a szaga az amit annyira nem szeretek, de ettől függetlenül elfogadom.

2022. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!