Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin hogyan viselkedjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hogyan viselkedjek,hogy jó benyomást keltsek? L (tapasztalatlan vagyok)

Figyelt kérdés
Milyen ruhát vegyek fel? Smink? Stb? Mire kell oda figyelni?

2022. aug. 5. 08:09
 1/9 A kérdező kommentje:
A srác tök normális felnőttes gondolkodású akivel talizok én meg sajnos kicsit komolytalan vagyok, nehezen tudok viselkedni, félek hogy mi lesz. Nem szereti ha egy lány hisztizik én meg sajnos nagyon hisztis vagyok.
2022. aug. 5. 08:15
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ne öltözz túl. Legyél a napszaknak, helyzínnek megfeleően, nem kihívóan, nem túlzóan kiöltözve. Viselkedj természetesen, mintha mindig is ismertétek volna egymást. Lazísts, társalogj mindenféléről. Hallgasd meg figyelmesen a másikat, ne vágj a szavába. Kérdezz bátran, ez természetes kíváncsiság. Ne görcsösen, derűsen. Nincs mit veszítened, viszont nyerhetsz akár egy jó ismerőst, aztán ki tudja…
2022. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
A hisztidet hagyd el. Mire föl lennél hisztis? Mit követelhetnél egy ismeretlentől. Aki hisztis, az infantilis, és érettebb fiúknál tartós kapcsolatra nem szamíthat. Ki az a mazochista, aki az ostoba hisztiknek tartósan kitenné magát?
2022. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Éretlen tinik, fiatalok úgy vélik, hogy az első randin valami extrát kell produkálniuk; vagy épp ellenkezőleg, bemutatják, hogy ők a szívtiprók.


A normalitás es a természetesség a nyerő, amikor önmagadat adod.


Aki túlzottan játszmázik, az úgyis önmagát leplezi le.

Hallgass az egészséges ösztöneidre. Ha mást mond a szája, mint a metakommunikációja, úgyis leleplezi önmagát.


Öltözködj, sminkel ( ha nagyon kell), szolid eleganciával. Ne pakold ki a feneked, melled, takarásban többet mutat.

Mosolygósan.

2022. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Öltözés programtól is függ. Ha semmi extra akkor egyszínű nem túl rövid szoknya vagy nadrág és nem mintás pólo hanem valami elegáns felső. Natúr smink teljesen jó.


És add önmagad. Amire figyelhetsz hogy legyél érdeklődő, kerdezz. Ne beszélj se tul sokat, se tul keveset

2022. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
szoknyat imadjak
2022. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon nem tudod elrejteni, hogy néha hisztis vagy. Ha az vagy. Az lenne a lényeg, hogy olyannak ismerjen meg, amilyen vagy, mert ez később úgy is kiderül. Amúgy meg nyilván szépen felöltözöl, és a randin ne arra figyelj, hogy te jól csinálsz-e bármit, megfelelsz-e - ebből egyébként látszik, hogy nagyon meg akarsz neki felelni! Hanem kicsit, de nem nagyon! gondolj magadra úgy, mint egy ajándékra az ő számára. Illetve azt akartam még mondani, hogy ne magadra figyelj, hanem rá figyelj, hogy ő milyen, hogy tetszik neked, amit gondol a világról, az neked tetszik-e? Tehát ismerd meg. És lehet, hogy lesz, amit elrontasz, de ez nem számít. f
2022. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A hisztiddel meg párkapcsolattól függetlenül kezdj valamit, mert hátráltatni fog az életben, tehát valami önismereti csoport, önfejlesztés, terápia, meditáció.
2022. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

kicsit mintha a kompót akarná elrakni a nagymamát.

azért nem a brad pitt-tel fogsz randizni, úgyhogy ne csinálj már magadból hülyét, hogy túlizgulsz egy átlagferit.

2022. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!