Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi végén a fiú fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi végén a fiú fel akart vinni magához és megkérdezte hogy van e nálam óvszer. Jól tettem hogy ott hagytam?

Figyelt kérdés
Komoly párkapcsolatot keresek, és ez nekem így elsőre sok volt. Úgy éreztem hogy csak arra játszik. Pedig messengeren ment a "komolyak a számdékaim" üzenetek.
2022. aug. 5. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Jól tetted :)
2022. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Azért írta mert komolyan megdugott volna.🤣 Elég szánalmasak az ilyen emberek. Jól tetted.

26F

2022. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Jól! ;) 16/F
2022. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon jól tetted :D
2022. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2%
És ha meg akar dugni nem lehet komolyak a szándékai? :D Valószínűleg nem voltak neki azok, de a kettő nem zárja ki egymást. Attól, hogy komolyan gondolom egy nővel örömmel dugom meg az első randin :)
2022. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Első randin? Ne nevettes. Számomra fontos hogy elsőnek ismerjem meg a másikat, nem egyből a közepébe.

Egyébként rám írt hogy akkor ennyi volt? Azt írtam vissza neki hogy nekem ez egy kicsit gyors volt, nem első randin akarom elveszíteni. Erre megkapta hogy: Jaaa hogy te még szűz vagy.

2022. aug. 5. 21:44
 7/19 A kérdező kommentje:
Megkaptam*
2022. aug. 5. 21:45
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen nőbből több♥ Van egy értékrended ami alá nem sülyedsz ennyi.
2022. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, inkább az, minthogy az első adandó alkalommal oda adjam valakinek a szűzességem akit még kb semennyire se ismerek.
2022. aug. 5. 21:55
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted, aki már az első alkalommal csak'azt' akarja tőled, azzal nem érdemes foglalkozni
2022. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!