Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szóóóóval... Hogy is van ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóóóóval... Hogy is van ez a barátságból szerelmesek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiúbarátom... Komolyan. Majdhogynem együtt nőttünk fel, egy oviba jártunk, egy álltalános iskolába, aztán most gimibe és egy évfolyamban vagyunk és nyilván vannak más barátaink is egymáson kívül, de ő a legeslegjobb barátom... A sztori annyi, hogy a nyáron a csaja megcsalta én meg nyilván vígasztaltam... Meg minden ilyesmi, a dolog annyi, hogy egyikőnknek nincs senkije jelen pillanatban és azon kaptam magam rajta, hogy-nyilván eddig is világos volt, hogy helyes, de most- elkezdtem vonzódni hozzá. Mint lány a fiúhoz... Lehet, hogy neki is tetszek... De nem tudom, hogyan állapítható ez meg a srácoknál. Tudtok tippeket adni, hogy mit kéne figyeljek? Mivel "próbálkozzak"? Egyáltalán megérné továbblépni a barátságunkat? Help? :')

16l(mindjárt töltöm a tizenhetet, szval ez csak egy szám)



2022. szept. 30. 20:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
úgy van ez a van ez a barátságból szerelmesek hogy ha elmondod hogy bejön, akkor nem csak hogy elutasít de még egy nagyon jó barátságot is el fogsz baszni
2022. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%
szóval ha az a cél hogy ne legyen kapcsolatod ÉS egy barátot is el akarsz veszíteni akkor hajrá👍👍👍
2022. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hát... Köszönöm azért :)


(Mi van akkor, ha már tényleg nagyon bele vagyok habarodva... Vagyis úgy érzem nagyon beleszerettem... Hogyan szerethetek ki belőle??)

2022. szept. 30. 20:44
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Szeress bele másba.
2022. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
És ha én ezt nem tudom írányítani? Valaki tudna segíteni? Mármint köszönöm ezeket a flegmán idevetett sorokat, de tudom... Nem ti vagytok az életem kormányzói, de szükségem van valami tanácsra... Kérlek...
2022. szept. 30. 20:47
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szerelmi bánatát veled beszéli meg, akkor csak barátként tekint rád.
2022. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
93%

Kezdj el kicsit "máshogy" viselkedni, mint eddig: nézz sokszor mélyen a szemébe, mosolyogj, öleld meg többször, pláne, ha eddig nem tetted volna, legyél vele extrán kedves, nevess többet a viccein, ilyenek. Ha ennyire régről ismer téged, venni fogja a lapot ezekből a jelekből, hogy tetszel neki. Elfojtani az érzést úgy sem tudod, pláne ha egy suliba jártok, látod akár minden nap...

De a legegyszerűbb az lenne, ha megmondanád neki, hogy többet érzel iránta, viszont ez nyilván nagyon kockázatos, a barátság végét is jelentheti, ahogy fent nem igazán szalonképesen megfogalmazták. :/

2022. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy tapasztaltam, hogy a legjobb kapcsolatok egy ilyen barátságból lesznek. Viszont ha bele is vágtok, akkor az azért még ott van, hogy ha szétmentek akkor a barátságnak is vége nagy valószínűséggel.
2022. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17%

"Én úgy tapasztaltam, hogy a legjobb kapcsolatok egy ilyen barátságból lesznek."


Én meg úgy tapasztaltam hogy elbaszott barátságok lesznek egy ilyenből

2022. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
#9 mert neked a párod nem a barátod? És ha nem akkor csak üríteni használod, vagy mi? Ha meg az, akkor ha szakítotok abból is egy elbaszott barátság lesz.
2022. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!