Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet Budapesten korombeli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Budapesten korombeli meleg fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom sok lesz a gyűlölködő komment, de azért megkérnék mindenkit akinek ilyen komment írása áll szándékában, nyugodtan lapozzon tovább!😘


Na most hogy a kötelező köröket letudtuk, szeretném megkérdezni mindenkitől akinek van rá értelmes válasza, hogy olyan internetes oldalakon kívül mint az Anotalk és társai, hol tudnék 16 évesen korombeli meleg fiúkkal ismerkedni? Melegbárok koromból adódóan természetesen kizártak, iskolában pedig igen kis esélyt látok rá hogy megismerjek valakit, ugyanis majdnem mindenkit ismerek a sulimból (kis suliról van szó) és nem tudok róla hogy járna meleg srác a sulinkba. Mindenkinek köszönöm a segítő válaszokat, akik pedig mégis gyűlölködni fognak, szép napot nektek is! 😘😜



2022. okt. 31. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem a suli, akkor bármilyen ifjúsági közösség.
2022. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Bármilyen sulin kívüli szakkör esetleg? Ott azért mégiscsak nagyobb az esélye.
2022. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
anotalk?
2022. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első és második válaszoló: Nem tudom ilyen ifjúsági közösségek és hasonlók merre vannak de utána nézek, köszönöm!😊


Harmadik válaszoló: A kérdésben leírtam hogy Anotalk és társai ki vannak zárva. 🙂

2022. okt. 31. 21:57
 5/12 anonim válasza:
76%

Ez lehet furán hangzik de a tktok is lehet ilyen. Mivel nagyon fejlett ?fy része (megfigyeli melyik videó mennyire köti a figyelmed, mennyit kommentelsz,nézed stb. plusz még egy csomó adatot össze gyüjt hogy aztán 90% olyan videókat dobjon be amik mégtovább ottartanak) így ha új fiókkal letöltöd, keresel ilyen videósokat akik meleg te korú fiúk hasonló személyiséggel egy idő után autómatikusan ilyen videósokat dob be fy ba.

Miután letöltöttem egy csomó videóst bedobott nekem hasonló kinézettel, stílussal, meg orientációval. Plusz egy simán lehet ismerkedős oldal mert már ott is ugyanúgy lehet irni egymásnak mint más közösségi appokon.

2022. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
53%
*Tiktok, elnézést már túl késő van ahoz hogy értelmesen fogalmazzak
2022. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

"iskolában pedig igen kis esélyt látok rá hogy megismerjek valakit, ugyanis majdnem mindenkit ismerek a sulimból (kis suliról van szó) és nem tudok róla hogy járna meleg srác a sulinkba"


Pedig - a nagy számok törvénye alapján - biztosan nem te vagy az egyetlen. :) Sokkal többen vagytok, mint gondolod, csak másokról éppúgy nem tudod, mint ahogyan valószínűleg mások sem tudják rólad. :)

Egy kis statisztikai érdekesség: Magyarországon 100 emberből 52 nő, 48 pedig férfi, valamint kb. 4-5% a kizárólag melegek aránya. 100 emberből kb. 5-en melegek/leszbikusok (100-ból 3 fiú és 2 lány). Ez a te sulidban is így van. Ez azt jelenti, hogy kb. minden 20. ember meleg vagy leszbikus. A fiúk körében kb. 3%-os a gyakorisága, a lányok körében kb. 2%. Tehát a statisztika alapján átlagosan minden 16. fiú meleg, és miden 26. lány leszbikus. :) Tehát kb. minden osztályra jut legalább 1 meleg fiú vagy 1 leszbikus lány. De van olyan osztály, ahova akár 2 fő is jut osztályonként. Szóval nem tudom hány osztály van a sulitokban, de hogy nem te vagy az egyetlen meleg srác abban az iskolában, az hót ziher. :) Őket kéne megtalálni valahogy. A mi osztályunkba 2 meleg srác is járt (a statisztika nem hazudik), de csak ballagás után merték felvállalni magukat. Ha egy picit bátrabbak lettek volna korábban, talán ... :) A felettünk lévő osztályban is volt 2 meleg fiú. Mindenhol vannak, csak sokszor nem tudni róluk. De attól még ők is ugyanúgy vágynak hasonló ismerősökre, barátokra, csak nem mernek lépni. Járj nyitott szemmel, hátha észreveszel valami kis apró jelet valakin/kiken. Vagy írj egy iskolai fórumon név nélkül, mint a Love, Simon-ban. :) Hátha valaki reagál.

2022. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

7. ez érdekes: több a kizárólag meleg férfi, mint a nő?


Ha a sulis példát hozod, én jóval több lányt tudnék, mint fiút adott suliban.

2022. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Erről megoszlanak a vélemények, kb. nagyjából megegyezik, nem lehet hajszálpontosan mérni. Én egyszer egy ilyen statisztikát olvastam, azért írtam.

A jóval több lány és kevesebb fiú a gyakorlatban meg azért van, mert a fiúknál sokkal nagyobb a látencia, a "láthatatlanság". Cikibb meleg srácnak lenni, mint leszbi lánynak. A lányoknál sokkal elfogadóbbak, nyitottabbak az emberek, mint a fiúknál (lásd pl. 2 ölelkező lány, vagy 2 kézenfogva járó lány vagy egymás arcára puszit adó lány stb, ugyanez a fiúknál nem annyira megszokott és elfogadott jelenség), ezért gyakrabban teszik láthatóvá a lányok, míg a fiúk többnyire titkolózásba kényszerülnek.

2022. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
52%
Tudom ajánlani a randivonal.hu-t. Remélem megtalálod az igazit!😊
2022. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!