Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy végre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy végre menjen a csajozás?

Figyelt kérdés
akár hányszor megpróbálok csajozni, a végén nagyon nem tudok jól ki jönni a barátzónából. Nekem sehogy sem sikerül a lányokkal beszélni mikor tetszenek de mikor meg nem akkor meg én tetszem meg nekik.(és légyszíves ne írja senki se hogy akkor próbáljam meg a fiuknál mert engem hát bocsi melegek hogy ilyent írok de engem vissza tasit az ilyen)

2022. dec. 25. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, miből szűrted le, hogy bárki azt mondaná, hogy próbálkozz fiúknál.

De amúgy meg lóf*szt se írtál le arról, hogy mi nem megy, szóval így elég nehéz lesz bármit is segíteni rajtad, szóval megfogalmazhatnád kicsit bővebben is, ha bármilyen értelmes választ akarsz kapni

2022. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon mondtál semmit se, és gobdolat olvasók se vagyunk, hogy miket-hogyan csinálsz, hogy lássuk mi a baj.


De alapvetően nagy általánosságban az a történet:

- célzottan csajozni akarsz, gondolom felszedni, ágyba vinni, stb. Ezzel teljesítmény kényszerbe hajszlod magad, mint egy futő versenyen. Lefutsz egy sprintet és kifulladtál. Ha összejött örülsz, ha nem csalódott leszel.

- Azt gondolod, hogy minden nő azonos. Nem. Vannak lányok kiknek nem leszel a zsánerük. Léteznek olyanok, akik csak egy éjszakás kalandokat keresnek. Lesznek olyanok, akik megállapodni szeretnének és nem vágynak jött-mentre. Mindnek más lesz a célja, érzése és értéke. Persze találkozhatsz olyannal is, aki 5p után Ő lök be az ágyba és húzza le az alsónadrágod és ül rá a vigyázzba állóra. (Én 1x találkoztam ilyennel randikor, mikor még 8óra utáni kijárás tilalom volt. Folytatni akartuk a randit így felmentem hozzá, majd megtörtént.)

- A csajozást inkább nevezzük ismerkedésnek. Ez majdnem olyannak kellene lennie, mint a karácsonyi ajándéknak, nem mint az említett futóversenynek. Mindegyiket egyesével kellene kíványcsian bontogatod, hogy mit rejt a doboz és a folyamatot élvezni, hogy azzal a lány míg vele vagy abban a pillanatban a tiéd, rád figyel. Azaz nem a végeredményt kergetni, mert attól göcsös leszel, hanem mikor leásol a lelkébe és élvezni, hogy megnyílik.

- Mindenki szereti csak a jót elmondani magáról. Holott mindenkiben van valami defekt, amit rekteget vagy csak egyeseknek mutat meg. Lehet a legvisszahúzódóbb szerény lány a társaságban, aki egy férfivel akit közel enged, vele pont az ellentéte és egy szex géppé válik. Lehet, hogy egy kedves dekoratív lányról kiderül, hogy mosogatni/főzni/takarítani utál, tehát a házi munka is rád marad, ha párod lenne.

2022. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is ne használd a ,, csajozás,, szót. 14 év felett nem csajozunk, hanem ismerkedünk lányokkal/nőkkel.


Másodszor, a lányok szeretik a friendzone-t valamiért, mert végre van nekik valaki, akivel tudnak 0-24 ,,barátként,, beszélgetni, mert tudják, hogy a férfi úgyis meghallgatja, mert simp-el neki, csak épp azt nem tudják, hogy ez nekünk, férfiaknak egy kínszenvedés, hogy hülyítenek minket. Menj oda egy nőhöz, határozottan kezdeményezz, tudasd vele, hogy te nem friendzone-t tervezel (Pl. egy buliban nyugodtan rákérdezhetsz, hogy lenne e náluk esélyed, holnapra úgyis elfelejtitek mindketten, ha nem lesz belőle semmi.)

2022. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!