Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha szüntelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szüntelen gyomorgörcsöm van a keddi randim miatt?

Figyelt kérdés
Nem a srác hibája ez biztos. Találkozni akarok vele mert nagyon rég bejö már és örülök hogy elhívott viszont nagyon félek hogy elcseszem. Ráadásul bedob úgymond a mély vízbe mivel két barátja is ott lesz (ilyen duplarandi jellegű a dolog) én pedig nehezen ismerkedem egyszerre több emberrel. Tegnap előtt hívott el azóta folyamatosan görcsben van a gyomrom, alig bírok enni. Mot tehetnék hogy elmúljon?

2023. jan. 8. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Első randi haverokkal? Mi a faksz? Ezt azért ő sem gondolja komolyan.. Nehogy már vigyem a haverjaimat is randizni..

Szerintem az lehet a bajod, hogy tényleg nem kettesben lesztek. Mond a srácnak, hogy ez így nem jó neked, menjetek kettesben vagy tegyétek át máskorra a dolgot/ tegye át máskorra a haverjait.

2023. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Biztos, hogy nem mennék el.

"bedob úgymond a mély vízbe mivel két barátja is ott" Elég nagy bunkó.

2023. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Akkor négyesben lenne a randi? Elsö randinak nagyon kemény. Voltál már többes randiban? Biztosan be akarod vállalni?
2023. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Ha esetleg el megy veled is valaki ugy nem talán könnyebb lenne.

Volt már hogy mi is elmentunk ketten két csajhoz "randira" de ott annyibol volt jo hogy egyiket ismertuk mindketten

2023. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy beszéld meg vele, hogy ez nem oké, vagy kérd meg hogy találkozzatok a randi előtt mondjuk 1 órával csak ti ketten, és akkor tudtok ismerkedni. Aztán ha rljön a duplarandi ideje, akkor már legalább egy valaki lesz, akit már ismersz valamennyire, és így egy fokkal könnyebb lenne a dolog
2023. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben lazán megmondanám, hogy jobb lenne egy szimpla randi kettesben. Pont az első randi lényege az ismerkedés, tulajdonképpen a szárnybontogatás. Úgy, hogy mellettetek vannak még ketten, ez így elég nyögve nyelős lenne.
2023. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben beszélnék vele.
2023. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!