Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ekkora korkülönbség már probléma?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbség már probléma?

Figyelt kérdés
A sulink úgy épül fel, hogy van benne általános iskola és gimnázium is (négyéves). Én nemrég lettem 18, s végzős vagyok. Instán csinálok egy mémoldalt a suliról, csetelni is szoktam másokkal. Egy lánnyal viszont aki suliba jár úgy érzem alakul valami, a baj annyi hogy még csak 14 és nyolcadikas. Furának érzem, hogy míg én már az érettségire készülök ő csak a felvételit írja. Egyébként fejben érett

2023. jan. 14. 19:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem probléma. Gondolj arra, hogy van olyan korabeli csaj, aki harmincas, negyvenes fickókat teperne le.
2023. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Ha nemcsak fejben érett akkor nem.

(Mindjárt jönnek a napi pedofiozók.)

2023. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Jajj, ha tudnád hogy mikor én voltam 14-15 éves (16 évvel ezelőtt) hány 14 évest dugott meg 17-18-19 éves srácok.


Jogilag nyilván nem oké, de ha benne van a csaj akkor semmi probléma ezzel.

2023. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Nem probléma. De 2-3 év múlva úgyis otthagy.
2023. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem normális. Ő még csak egy kislány, te pedig már felnőtt.
2023. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A #1-as válaszolónak mondanám, hogy a kettő azért ugyanaz a szint. Ezen kívül nem mondtam, hogy le akarom teperni. Jól érezzük magunkat, mindenki magából indul ki persze, hogy mit lát mibe. Lehet, hogy valakiben apakomplexus van, vagy valamiféle bizonyítási vágy amiért egy jóval idősebb taggal kezd ki, de nálunk még nincs is meg konkrétan a négy év korkülönbség. 1 olyanról tudok a környezetemben, mikor egy 16 éves csaj kikezdett egy 25 éves sráccal, de az az ő dolguk, engem nem érdekel. Az ellenkező nem tagjai legtöbbször fejben hamarabb érnek, míg én magamat kicsit elvontabbnak tartom pl a többi srácnál az osztályomban.


A #2-nek írom, hogy ez egy eléggé szubjektív dolog. Egyébként igen, testileg is érett. Ha viszont csak a teste érdekelne, akkor helyette bármely korombelivel ismerkedhetnék. Vagyis majdnem, mert mindenkinek vannak preferenciái. Hazudnék ha azt mondanám, nem jön be külsőleg. Viszont nem az a fajta vagyok, aki csomó energiát fektetne valakibe csak azért, hogy lefeküdjön vele. Benne van a pakliban a későbbiekben a dolog, mint minden rendes kapcsolatban, de majd a maga idejében. Elítélem azokat akik a bulikon qrvulnak, éppúgy mint azokat a focistasrácokat, akiknél követni se lehet már hányadik csaj szedték fel. Személyiségfüggő sok minden. Mindketten kicsit elvontabbak vagyunk, bár ő inkább művészkélek (rajz, festés), míg én írni szoktam (ezen kívül pl bélyegeket gyűjteni, s bankjegyeket + érméket). Szóval egyikünkről se mondanám, hogy azok a tipikus tömegemberek lennénk.


A #3-nak mondom, hogy képzeldd, nem az volt az első gondolatom, hogy meg akarom dugni. Első, privát az instája, így mikor csetelni kezdtünk nem is láttam a posztjait. Kettő, nem értem miért a dugás az első reakciója itt sokaknak (mondjuk talán mivel ez egy névtelen fórum).


A #4-nek válaszolom, hogy benne van a pakliban. Viszont ennyi idősen az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat. Nem az őskorban élünk, mikor ennyi idősen el kellett már tervezni az egész életet meg megházasodni. Ha korombelivel ismerkednék, akkor is benne van a pakliban, hogy 2-3 év múlva otthagy. Annyi valóban igaz, hogy például a továbbtanulás keresztbe tehetne a dolgoknak, viszont már korábban olyan egyetemet néztem ki magamnak ami nincs messze. Szóval szerintem nem annyira egyszerű a dolog, hogy önmagában a kor miatt ne működjön köztünk a dolog, ez inkább kettőnk személyiségén múlik, s azon, hogy reagálnak a szülők. Attól tartok, s mondtam is neki, hogy a szülei esetleg rosszra gondolnának. Mert az természetes, hogy a szülők, főleg egy apa, védelmezi a lányát. Viszont ha a szülők tudnának mindenről, s nem kellene tartaniuk semmi rosszról, nem volna szerintem akadálya annak, hogy jól érezzük magunkat egymással. Idővel úgyis eldőlne, mennyire komoly a dolog. Nem kell semmit elsietni

2023. jan. 14. 21:39
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 kifejtenéd? Örömmel olvasnék érveket a válaszolóktól, mert tényleg érdekel mit írnátok, de az ilyen pár szavas kommentekkel nemigen tudok mit kezdeni
2023. jan. 14. 21:40
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
Ezt sosem értettem... Mi vonzó egy 14 éves kislányon?
2023. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 Ha személyiségben ugyanott lenne ahol most, de 1-2 évvel idősebb lenne, akkor is megkérdeznéd, mi a vonzó egy 15-16 évesen? Beszélgetni kezdtünk, hamar megtaláltuk a közös hangot, s kezd alakulni valami. Ennyiről van szó.
2023. jan. 14. 21:49
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
#9 Nem, akkor nem kérdezném, mert korban sokkal közelebb vagy egy 16 éveshez, mint egy 14 éveshez. Ez egyszerűen irreális.
2023. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!