Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vége a beszélgetésnek?Több lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége a beszélgetésnek?Több lent!

Figyelt kérdés
Szóvsl beszéltem egy lánnyal instán.Megkérdeztem,hogz lenne e kedve találkozni.Irta,hogy most nincs,mert edzésre kell mejnen.Egy pár napra rá ujból rá irtam,látta az üzenetet,de nem válaszolt.Mit csináljak?Egyébként egy + románra járunk minen hétfőn.

#randi #szerelem #tini pérkapcsolat
2023. jan. 21. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy akkor épp nem ért rá, később meg elfelejtett válaszolni. Írj neki megint. Ha arra sem válaszol, akkor nem érdekled.
2023. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne beszéljek vele inkább holnap után?
2023. jan. 21. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha közös plusz órára jártok, akkor ott kéne vele beszélni személyesen.
2023. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen jobb ezt tisztázni, de ha élőben is elutasít, akkor sajnos ennek annyi.:/
2023. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mégis hogy hozzám fel a témát ?
2023. jan. 21. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szia, láttam, hogy olvastad az üzenetemet, épp dolgod volt, azért nem válaszoltál?"

Csak lazán, ne feszülj erre rá.

2023. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez így nem jó.Mas ötlet?
2023. jan. 22. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!