Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tényleg bunkó voltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a lány, akivel a múlthéten mentünk volna kávézni. Nem nagyon ismerjük egymást, egyszer kétszer beszéltünk, most először mentünk közös programra. Neki közbejött valami és halasztani kellett, végül tegnap voltunk. Gondoltam rá, hogy mivel Valentin nap van, viszek neki rózsát vagy csokit vagy valamit, de úgy éreztem hogy ez így első alkalommal kicsit sok lenne, amúgy is csak kávézni megyünk, nem is biztos, hogy randiként gondol rá. A barátaim megerősítettek ebben, hogy lehet túl sok lenne ez így elsőre, így végül nem vittem. Na viszont a csaj teljesen kiakadt, azt mondta direkt azért halasztott Valentin napra, hogy ezzel "jelezzen nekem", és hogy szerinte ez bunkóság volt tőlem hogy még egy szál virágot sem vittem. Azóta letiltott Instagramon is. Szerintetek tényleg bunkóság volt nem vinni semmit?

2023. febr. 15. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy volt,tökmindegy hogy milyen nap van,egy ilyenre rögtön az elején nem kell vinni semmit,max arra jó hogy esetleg kellemetlen helyzetbe kerülj(pont ugy ahogy mondtad,nem biztos hogy ő randinak veszi)

Ha ezen ennyire kiakad,szerintem nem éri meg foglalkozni vele

2023. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, abszolút, egyáltalán milyen jogon várja el? Játszmázó hisztigép.
2023. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se voltál bunkó. Én egy ilyen hiszti után előbb tiltottam volna le őt. A Valentin pedig továbbra sem nőnap, kölcsönös ajándékozás a lényeg. Így ha ő sem hozott semmit, nincs joga hisztizni.
2023. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól jártál, Kérdező. Ilyen hárpiával jobb nem kezdeni.
2023. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhattad, hogyan áll a Valentin naphoz, hisz magad is mondtad, hogy alig ismered. Plusz egy "átlagos" napon tuti tolakodásnak vette volna... Neki voltak nagy elvárásai, ne okold magad, te korrekten cselekedtél.
2023. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem is megírták, jól jártál. Jól gondolkodtál, és örülj neki hogy még az elején kiderült ez a stílusa. Engedd el ezt a csajt.
2023. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy, hogy már az elején kiderült.
2023. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lánykébt mondom, hogy nem voltál bunkó, te látod jól a dolgot.
2023. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg ez a jelezni akartam.... Mi lenne ha ezeket a szarságokat elfelejtenék a lányok. Nem lehet mindenki gondolatolvasó... Főleg, ha nem is ismered...
2023. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Tipikus, állítólag teljesen egyértelmű csajos "jelek".

Szerencséd, hogy az elején derült ki, hogy a nőszemély nem százas.

Amúgy osztom az elöttem lévők szavait. Hagyd a fenébe ezt a lányt. Van még ezer másik.

2023. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!