Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találkozóm van egy lánnyal....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozóm van egy lánnyal. Tanácsok?(többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg hogy találkozom a hétvégén egy lánnyal, akivel már nagyon rég óta beszélek, és nagyon sok közös van bennünk, nagyon aranyos és szép is, viszont még nem volt lánnyal találkozóm, szóval kicsit tanácstalan vagyok. Milyen programot tudnék beiktatni, esetleg meglepni valamivel, vagy esetleg van valamilyen tanácsotok, hogy mire figyeljek oda? A válaszokat előre is nagyon köszönöm! 16/F

2023. febr. 25. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Személy szerint nem szeretem a meglepi programokat, jobban preferálom, ha minden meg van beszélve előre.

A lényeg, hogy légy önmagad, beszélj, de hagyd őt is beszélni arról, amiről szeretne

2023. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es! Nem meglepetés, hanem le van beszélve, felmegyek hozzá egy fix időpontban. Nagyon örült neki mikor elmondtam, majd kiugrott a bőréből, viszont még nem volt lánnyal dolgom sohasem és nem szeretném elrontani, mert azt szeretném hogy jól sikerüljön. Vannak esetleges tanácsaitok?
2023. febr. 25. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Legyél

- természetes

- önmagad

- nyugodt

- humoros

- ha kell, komoly

- megértő

- vicceket és utalásokat értő


Ne legyél

- túlzásokba eső

- rámenős

- magából hülyét csináló


Ha majd kiugrott a bőréből, akkor valszeg ő is örül neki, hogy taliztok, vagyis kedvel téged, ergo nincs veszíteni valód.

Hajrá. Írj ha van eredmény.

2023. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem későn írok: vigyél neki egy tabla csokit (ha szereti) és igen, add önmagad, viselkedj illedelmesen:)
2023. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es! Nem írsz későn, majd jövőhét vasárnap találkozom vele.
2023. febr. 26. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok: örülök hogy időben valaszoltam, sok sikert! :)
2023. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy elsőre a lakásara mész és nem semleges helyen találkoztok.
2023. márc. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es! Ki mondta hogy a lakására megyek? Publikus hely volt megbeszélve, de nagyon jól sikerült hálistennek, a hónap végén jön a 2. találkozó, szóval nagyon örülök neki
2023. márc. 5. 18:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!