Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randi jól sikerül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randi jól sikerül az adott illetővel és már az elköszönésnél vagytok akkor hogyan búcsúztok el egymástól?

Figyelt kérdés

Inkább egy öleléssel vagy egy csókkal/puszival? Fontos ,hogy amikor jól sikerült az első randi.

Ha az ölelés miért pont az és miért nem a csók/puszi?

Ha a csók/puszi akkor miért pont az és miért nem az ölelés?



2023. márc. 12. 08:26
A kérdező szavazást indított:
Csók
Puszi
Ölelés
31 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a puszi a legjobb, mert ebből leszűrheted, hogy mennyire komoly részéről a dolog. Ha valaki szimpi, akkor egy puszit simán elfogadsz tőle a randi végén, vagyis a legtöbb ember így van ezzel. A kettő egyben pedig a lehető legjobb opció.
2023. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Én az ölelést választottam, kedves kérdező, erre pedig igen egyszerű a magyarázat.


Szerintem nagyon tolakodó valakit egyszer csak "out of the blue" megcsókolni, hirtelen. Van, amikor szebbé teszi a pillanatot, de én annak a híve vagyok, hogy egy öleléssel gyakorlatilag felmérem, hogy mennyire enged magához fizikailag közel. Valószínű, ha egy ölelésben kényelmetlenül érzi magát, egy váratlan csókkal még kellemetlenebb helyzetbe hoztam volna, ezért van, hogy inkább előtte megkérdezem, hogy rendben van-e, utána pedig nem egyből letámadom, hanem gyengéden, csak kóstolgatva a másikat, nehogy elijesszem. (Ugye milyen rafinált a vadász?)


Na meg egy kellemes, forró ölelés után, egymás karjaiban, a másik szemeiben (na és ajkaiban) gyönyörködve is romantikus lehet az első elcsattanó csók, és még a fokozatosság elvét is betartottad.



TLDR; bunkóság valakit azonnal, a semmiből letámadni.


Kort inkább nem írok, nevetséges, hogy ilyen fiatal létemre, milyen régimódian viselkedem gyakran. :DDD Ja, igen, az még lemaradt, hogy nő vagyok.

2023. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

puszit választanám, mind a három válasz jó lehet, helyzettől függően


Az első randinkon a mostani barátnőmtől öleléssel búcsuztam el, azért mert ott volt az anyja is és előtte azért még egy kicsit kellemetlen volt neki. Azelőtt már adtam neki puszit meg persze ölelkeztünk is, amikor kettesben voltunk.


19/F

2023. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2%
Orál
2023. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!