Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vannak Magyarországon skandiná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak Magyarországon skandináv csajok? Mennyivel másabb velük csajozni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Vannak, keszulj arra, hogy lekezeloek a keleti orszagokkal. Huvosebbek, nem nyitottak, kifinomultabb a kulturajuk, nem szeretik a ramenos megkozelitest.
2023. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Pesten véletlenszerűen belefuthatsz pár turistába, de szerintem csajozási stratégiát erre ne építs.

De egyébként kommunikatívak, kezdeményezőek és aktívak az itteni nők többségéhez képest, mert nincsen meg az a berögződés, hogy a nő ismerkedésnél csakis passzív alany lehet.

2023. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
#1: Sokkal inkább a keleti(orosz, ukrán, balkáni stb.) nők között van meg az a réteg amelyik lekezelő a nyugati férfiakkal és bio-malacperselynek nézi őket....És ezesetben a nyugati alatt a magyart is értem, mert nekik ugye félig-meddig mi is nyugat vagyunk.
2023. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
3-as en 2015 ota elek az egyik fent emlitett skandinav orszagban, jobban ismerem oket, mint itt barki a valaszolok kozul. Nem. Magyarorszag az mindennek szamit a szemukben, csak epp nyugati orszagnak nem, lol. Keleti blokkba sorolnak az osszes posztkomcsi orszaggal egyutt.
2023. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#3: Úgy értettem, hogy a tőlünk méginkább keletebbre lévőknek vagyunk nyugat, nem a skandinávokra gondoltam ezalatt.
2023. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
5-os most mar vilagos, csak nem relevans, most nem roluk van szo.
2023. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudtok kommunikálni, akkor nehezebb velük ismerkedni.
2023. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
#4 miért, hova máshova tartoznánk amúgy is? Full keleti-balkáni ország vagyunk a szó legrosszabb értelmében. Ön- és egymás iránti utálat, önző világkép, szegénység, magas bűnözési ráta, meg úgy kb minden :D Nem is értem mire fel akarunk kibújni a szégyen alól ?
2023. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

#8

[link]


Mennyivel szebb amikor ilyet lehet igaz? :)

2023. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 a skandinavok amugy is alszent nepseg, en mar nem lepodok meg semmin.
2023. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!