Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lenne 1-2 tanácsra szükségem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne 1-2 tanácsra szükségem?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy már hónapok óta beszélgetek az interneten egy lánnyal. Nagyon jól kijövünk egymással és úgy döntöttünk hogy jövő héten találkozunk (Első alkalom lesz). Az így nem lett kimondva hogy most ez egy rendes randi lesz, vagy esetleg csak egy baráti találkozó, viszont mivel még nem volt soha részem ilyenben tanácstalan vagyok 1-2 dologban.

Az első az, hogy például köszönésnél mi illik ilyenkor? 2 puszi? Ölelés? Vagy csak sima köszönés? Én személy szerint az ölelést preferálnám de nem akarok tolakodó sem lenni. Vagy majd a helyzet hozza? Nem akarok besülni az első másodpercben.

Másik, hogy ilyenkor illene vinni valami apróságot a másiknak? Nem kell nagyra gondolni, egy tábla csoki vagy ilyesmi. Én vinnék, de ha esetleg ő nem hoz, azt sem akarom hogy kellemetlenül érezze magát amiért ő nem vett semmit (Én nem várnám el egyáltalán)



2023. márc. 30. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Nyugodtan tegyél aszerint, hogy te minek tekinted ezt a találkozást.

Ha randinak, akkor virág, ölelés, puszi.

Ha baráti találkozó, akkor nem kell vinni semmit, egy fiú-lány találkozás esetén szerintem ebbe is belefér egy puszi.

2023. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:
100%

1.: Ez sem feltétlenül igaz. Simán volt olyan havercsaj akit netről ismerek és első találkozáskor ő lesből támadós ölelésre ment én meg vittem "ajándékot" [értsd: pia].


Kérdező: Ahogy jólesik. Nem azon fogsz beégni bárki előtt, hogy viszel-e neki valamit vagy nem. A puszi, ölelés stb az meg totál egyéni preferencia, de valószínűleg azért sem fognak agyonverni. :D [Lásd a fentebbi példát én pl. rühellem ha ölelgetnek, de a mai napig él a csaj, eskü nem ástam el... XD]

2023. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól le írtad..egy köszönés egy laza arca puszi (ha hagyja)…nagy dolgot ne vigyél semmiképpen. Mondjuk vannak elég hülye p..ak is akik egyből egy Ferrarit akarnak…de már csak ezért sem kell túl tolni hogy kiszűrd aztán kb ennyi.
2023. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem köszönéskor az ölelés a legjobb, elköszönéskor meg mehet egy-két puszi is, mert abból is sokat le lehet szűrni. Ajándékot én sosem viszek első alkalomra, elég akkor, ha már együtt vagytok.
2023. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akármilyen lánnyal találkoztam, puszi az alap volt.
2023. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Puszi vagy oleles, fontos hogy mar az elejen egy kis fizikális kontakt es feeling legyen, amit aztan egy egy erintessel tarts is fenn.


Ajandek szerintem abszolut ne, fura, es aztan kerulgetni kell (az egesz randin azon fog szenvedni melyik kezeben vigye a viragot, stb...).

Rágcsát vihetsz, ha olyan randi, ahol kiultok valahova, vagy setaltok.


Mondjuk en epp kalandozos korszakot élek, tavaly ev vegen lett vege egy komoly kapcsolatomnak. Idén 11 első randin voltam, abból 10x első randis dugás lett belőle, igaz ez 18-22 eves csajokkal. De ajandekot meg eletemben nem vittem randira.

2023. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajándék szerintem sem kell, a testi érintések viszont mehetnek, de azért figyeld a reakciókat.
2023. márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. márc. 31. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!