Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most lesz kb 2 hét múlva az elso randim egy nagyon rendes sráccal. Igazabol csak 4 napja beszélgetünk de előtte is már ismertuk egymást. És most nagyon sokat irogattunk és jóba lettünk. És elhivott egy randira, es elhiv valahova. Tudtok mondani témákat amikrol beszelhetunk, vagy ha esetleg lesz kínos csend akkor mit hozzak fel? Üdvözlettel egy aggódó lánytól :)
2023. ápr. 21. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arról beszélgessetek, ami érdekel titeket! Én hiába mondok témákat, ha azokhoz hozzá sem lősz.
2023. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most fedezték fel a tudósok, hogy a muslicák nemet tudnak váltani és teherbe esnek saját maguktól, ezt ki tudjátok tárgyalni egy randin.
2023. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy az itteni tanácsoknak csak egy részére fogsz majd emlékezni, plusz a kettőtök közti kémai egyik remel mutatója az, ha megszakítások nélkül tudtok beszélgetni. Ettől függetlenül a hobbik, zenék, filmek, család, barátok mind jó témák lehetnek.
2023. ápr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nonameboi ***** válasza:
100%
Az elsö "randinak" mondható alkalmon amin voltam, be voltam szarva. Féltem az elején, és volt is egy kis kínos csönd az elején. Ilyenkor nem kell félned, mutasd magad magabiztosnak, mint akit nem zavar a helyzet, közben lázasan gondolkozz azon, mit beszéljetek. öszintén BÁRMI megteszi, mi például arról beszéltünk, ki milyen könyveket olvas, és ez után egyszer sem volt kínos csönd.
2023. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én direkt nem válaszoltam a lány utolsó üzeneteire, csak randi előtt leokéztam, hogy mindjárt ott vagyok, amott találkozunk, majd mikor kicsit döcögősnek tűnt volna a randi eleje, egy-két üzenetére visszautaltam. :)
2023. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak legyen otthon esemény utáni pirula ha mégsem arról beszélgettek amire készültél.
2023. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!