Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Meg akar csókolni és félek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar csókolni és félek, mit csináljak?😅

Figyelt kérdés

Nem csókolóztam még soha, és következő talin mondta hogy ha megengedem akkor meg fog csókolni, és persze nem utasítottam vissza, mondta hogy ne értsem félre, nem puszi, hanem csók. Félek hogy milyen lesz meg minden, azt se tudom nagyon hogy kell, nektek milyen volt az első, és mit tegyek hogy ne izguljak annyira?


Köszönöm 💕



2023. ápr. 29. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Ez nagyon édes. Cuki a kiírt kérdésed. Választ nem írok, mert már ezer egy első csókos kérdés van, és mindnél le is van írva hogyan kell, mit tegyél. Kérlek keress vissza. 30/F
2023. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szar volt az első (szarul csináltam) de max egy hét és bele szoksz..nem annyira bonyolult
2023. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Az első mindenkinek ijesztő, furcsa, szokatlan, meghatározó és egy hatalmas mérföldkő. Ne izgulj, inkább élvezd ki. A többi már laza lesz.
2023. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
A lényeg hogy hagy hogx a fiú irányitson.Legalábbis én ezt tettem az első csókomnál.
2023. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Majd magától jön. Ne izgulj, csak élvezd.
2023. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Fhu, nem kell ennyire ráizgulnod. Nekem is így a szemem előtt lebegett, hogy milyen első csókot képzelek magamnak,hogyan kell, vajon milyen lesz, hol lesz, stb. Erre egy buliban egy random srác kapott le.:D

Fura volt, de hamar bele lehet ám jönni.;) Nem kell izgulni, éld meg a pillanatot.:)

Csak nézz a szemébe, akkor megnyugszol, ellazulsz, kellemes lesz.:)

2023. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nonameboi ***** válasza:
100%

Nyugodj le, nem lesz semmi baj :D

Az elsö alkalom sosem sikerül jól, de hamar bele fogsz jönni. Nem hiszem hogy elöször egy túlzottan hosszú csók fog elcsattanni, hanem egy rövid puszi. Nem bonyolult, mintha megpuszilnál bárkit, csak a száján.

2023. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elején lehet fura lesz, meg kicsit bénácska, de bele fogsz jönni. Ha ő már tapasztalt, akkor könnyebb lesz.:)
2023. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 October15 ***** válasza:
85%

Ha a félsz alatt azt érted, hogy maga a csók way too much akkor ne engedd ennyire egyszerű. Ha meg valami olyasmit, hogy "áh biztos béna leszek" akkor csak ignoráld a félelmed. Mármint ja biztos bénább leszel mint x pasival később de mivel ott még nem tartasz nagyon nem tudsz vele mit kezdeni. Amúgy meg nem agysebészet + senkit nem érdekel ha egy tinicsaj első csókja "béna". :D


Az én első csókom a "úgyse mered" kategóriába esett szóval nagyon nem kellett rápörögni.

2023. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első az elején fura volt,hogy így hirtelen valami csúszós valamit éreztem a számban és nyelves volt:D hat meglepődtem,de rohadt jó volt,azóta is csak az volt a legjobb akkor még elég bénán csináltam de legalább megtanultam:D Kérdeztem az akkori partneremtől milyen velem azt mondta jó,csak cuppanjak rá a végén. Szóval azóta is mindig a fejembe van tehát cuppanjak rá azóta mindig úgy csinálok és mindenki odáig volt akivel eddig csókolóztam:D Szerintem a világ egyik legjobb dolga.
2023. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!