Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el egy randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el egy randira a csajt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akire még kb 1 évvel ezelőtt ráírtam instán, hogy lenne-e kedve ismerkedni. Akkor kaptam egy diszkrét elutasítást (akkor még elég rendezetlen volt a profilom, nem is csodálom, hogy nem szimpatizált velem. Ő 8. osztályos volt, én 9). Ezután kikövettük egymást, teljesen elfelejtettük egymást.

Most bejutott ugyanabba a suliba ahova járok és még szemrevalóbb lány lett belőle, nagyon szívesen kialakítanék vele egy kapcsolatot.

Bekövettem megint instán és vissza is követett (azóta rendezettebb és vonzóbb lett a profilom, nem tudhatom, hogy mostmár nyitottabb lenne-e egy ismerkedésre)

Kérdésem, hogy hogyan nyithatnék felé, hogy az elutasítás ne legyen egy lehetséges végkimenet? Írjak rá instán? Vagy menjek oda hozzá személyesen suli után? Milyen szöveggel?

Nagyon nem szeretném elszalasztani ezt a lehetőséget. 16/f

Köszönöm az embereknek akik segítenek nekem!

U.i. Külön köszönet akik privátban írnak! :)



2023. máj. 7. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos azt el kell fogadni, hogy ha eldöntendő kérdést teszel fel lehet nem a válasz. Olyan tipp nincs amivel ezer százalék az igen. Ha ezt el tudod fogadni jobb tanácsot tudunk adni.

Először mindenképp személyesen beszélgetnék vele. Lehet szünetben 5 mondatot se tudsz vele normálisan beszélni, mert nem működik köztetek. Kezdetnek elég lehet annyi, hogy milyen volt a ballagás, melyik szakra került stb.

2023. máj. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


A saját álláspontom az, hogy beszélgetés kezdeményezés kapcsán kerüld az olyan helyzeteket, amikor a barátnőivel van, vagy az iskolában. Általában az ember mindig meg akar felelni valakinek, ebben a korban amiben vagytok meg pláne, ha esetleg még úgyis alakulna a beszélgetés ahogyan eltervezted még akkor is lehet odamenne a barátnőihez kibeszélni téged, vagy megalázni, ha ott vannak. Mindezt csak azért, hogy vicces legyen és pár percre a figyelem központjában. Ezért érdemesebb lenne iskola után odamenni hozzá, nem túl nyomulósan megkérdezni pár kérdés, akár hogy kik a tanárai, melyik tanár melyik tárgyat tartja neki stb. Ez nem is túl személyes, inkább általános szóváltás.


Jövőbeni tanácsként, olvass minél többet vagy nézz olyan videókat, amiben minél többet beszélnek és nyilván a korosztályodnak megfelelő szövegkörnyezetet használják. Ezáltal a te kommunikációd is fejlődik, mindig egyre intelligensebb is leszel és folyton lefogod tudni kötni az éppen aktuális lány figyelmét. Szerintem a mai napig megállja a helyét az, amit az egyik haveromnak adtam tanácsot egy randija előtt még 10 évvel ezelőtt amikor ideges volt nagyon. Három szavas arany tanács: "Vaker, vaker, vaker!"


Ha nem is túl sokat, de remélem azért tudtam neked segíteni.


K-mester

2023. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Én inkább személyesen csinálnám és nem szöveggel, mert az a lehető legrosszabb. Egyszerűen menj oda, beszélgessetek, aztán majd alakul valahogy
2023. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
próbálj meg vele beszélgetni, ja
2023. máj. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
68%

Ez már veszett fejsze nyele, nem valószínű, hogy megváltozott volna a véleménye rólad. Én nem randira, hanem programra hívnám, esetleg nem csak őt, hanem pár barátodat és néhány közös ismerőst. Legjobb, ha jóban vagy a barátnőjével, és ő is hozza. Aztán ha tudtok beszélni, felmérheted a helyzetet.


De ahogy mondtam, főleg frontális ismételt letámadásnál, garantált a kudarc.

2023. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Személyesen beszélj vele, lássa, h tökös vagy, h oda mersz menni hozzá!
2023. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2023. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!