Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tini csajok, szeretitek, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini csajok, szeretitek, ha a 40-es pasik megbámúlnak?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 23:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
81%
Attól füg, hogy néz ki az adott pasi. Én úgy vagyok vele, hogy jól esik, ha egy jóképű, jól öltözött idősebb pali megbámul engem. Viszont, ha egy lecsúszott, alkoholista barom hosszabb ideig néz engem, akkor nem a legjobb élmény számomra.
2023. máj. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Kifejezetten irritál, nekem nagyon nem jön be.
2023. máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon utálom, egyrészt nagyon para tud lenni másrészt zavaró, ha valaki feltűnően bámul amikor a barátommal csókolózok (volt már ilyen többször is) nagyon gáz tud lenni
2023. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
3. inkább az gáz, hogy olyan helyen csókolóztok, ahol ekkora forgalom van. az intimitásnak megvan a maga helye
2023. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
A negyvenes pasik vajon szeretik, ha nyolcvanas bácsik kéjesen nézik őket? :)
2023. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Kifejezetten undort váltanak ki belőlem.
2023. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

7: Gondolj bele, hogy a kopaszodó, ráncos, deformált arcú, poszt-klimaxos, tripla-tokás családapa, miközben a gyerekeik falják a fagyit, rádnéz és grimaszvigyort öltve, "érzékinek" hitt módon elkezdi a jégkrémet nyalni, beteg mosollyal az arcán, és ahogy nagyot nyelsz, ahogy a rémület és az undor kiül az arcodra, az elfajzott, beteg elméjének kéjsíkos tárnáiban már azt hiszi, hogy bejössz neki, csak kicsit félénk vagy... Talán, talán még rád is kacsint, csókot dob, vagy szívet mutat neked.


És ahogy te undorral hazaszaladsz, ő ugyanolyan hévvel rúgja haza porontyait, várva a pillanatra, mikor felesége és gyerekei álomra szenderüljenek, hogy utána nimfai alakod és igéző tekinteted előhalássza a megannyi tinilányról kollázst képző emlékei kakofón kavargásából, hogy aznap, azon az estén, újra és újra magáévá tegyen képzeletben, arról ábrándozva, hogy talán, egyszer, mikor a húsból font láncokként szárnyra kapó álmait földhöz szegező családjától megszabadul, akkor végre az övé lehetsz, nem mint nő, nem mint lány, nem mint társ, csak egy kéjtárgy, friss, zsenge hús predátori ösztöneiknek oltárán...


Beteg világ ez, testvéreim, én mondom... Énekeljük hát el ezt a dalt közelgő Pünkösd alkalmából, egy khurva nagy középső ujjat mutatva minden bűnös léleknek, seggberúgva a Fenevadat és minden szolgáját, mert bhassza meg, csak egy igazság van, és afelett nincs hatalma semmilyen elfajzott féregnek:


https://www.youtube.com/watch?v=wryfVut7W8s


*ököl a levegőben, gitár a nyakban, Johnny Cash-imitátorként, rágózva.*

2023. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Ha a pasi jól szituált és nem egy alkesz munkás akkor jól tud esni egészen addig amíg nem tesz megjegyzéseket.
2023. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Van egy-két értelmes válasz, dehát a next generation nagyon elbaxott.

Az ilyen csávókat a tinik is megbámulják. Sokszor ők nyomulnak rájuk. De játszátok csak meg magatokat..mm

2023. máj. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon gáznak és pofátlannak tartom. Az oké, hogy tetszik valaki de nagyon szánalmas úgy bámulni, hogy majd ki esik az ember szeme. Én mindig kínosan érzem magam az ilyen bámészkodók miatt, pláne, ha eljezdenek kacsintgatni, meg integetni is.
2023. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!