Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet betegedni mentálisa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet betegedni mentálisan, hogy ha valakit szeretsz, és folyton megaláz, bánt, akármi miatt?

Figyelt kérdés
Verseket írok, letörli, csont nélkül, és letilt, zenét játszom neki, és azt mondja, hagyd abba ezt a sz*rt, az exeit dícséri, és hogy hozzájuk képest mennyire senki vagyok, ő ezt így csinálta volna, segíteni akarsz neki, elküld a picsbe és hasonló esetek?
2023. máj. 30. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te magad is tudod erre a kérdésre a választ
2023. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem is értem, hogy miért foglalkozol ezzel az emberrel.
2023. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Tulajdonképpen te zaklatod őt.

Nem kíváncsi rád, de te nyomulsz, amit versnek gondolsz, zenének hiszel, a segítségedet rá akarod erőszakolni.


Mindenképpen elzárkózik, de te nem fogod fel, nem veszed tudomásul. Kihozod a béketűrésből.


Nálad van valami gubanc.

2023. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Ne akarj valakit boldogítani, aki nem értékeli, nem akarja.

Tényleg úgy tűnik, hogy te vagy a zaklató, és még áldozatnak is hiszed magad.

2023. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kucc ***** válasza:
Van ebben a szituban egy kos Stockholm szindróma is de főleg csak te vagy idegesítő, ez azon kevés helyzetek egyike amikor fel kell adni. ne erőltesd
2023. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!