Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak a szüleimnek ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek ha a fiubarátommal akarok aludni de nem akarom konkrétan ezt mondani nekik?

Figyelt kérdés
Elakarunk menni egy apartmanba és ott akarunk aludni de ezt nem akarom mondani a szuleimnek, mit mondjak nekik? (az a kifogás hogy a többi baratnőmnél alszok, nem játszik)

2023. máj. 30. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Te vagy az a 14 éves lány, akit a 18 éves elvisz hotelbe dugogatni?
2023. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Az őszinte út a legjobb és legrövidebb.Miért hotelben alszotok, hány évesek vagytok?
2023. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Más opció nincs: vagy a barátaidnál alszol, vagy megmondod az igazat.
2023. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

14 évesen maradj szépen otthon tanulni. Aludni meg főleg.


Hol van az a garnizon, ahol gyereklányokat beengednek néhány órára szexelni?

Na, mesélj, kislányom!


Nem jósolok a tulajnak nagy jövőt.

2023. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Kilencedikesként (14-15 évesen) nekem már volt nemi életem. Nem lettem bűnöző, se buta, stb.. Ma már felelősségteljes felnőtt életet élek, dolgozom, állandó párkapcsolatom van.


Amúgy nem éri meg hazudni, az én szüleim sokkot kaptak minden alkalommal, amikor nem tudták biztosra hol vagyok. És mindig kiderül, ha hazudsz :D


(Ui.: Én mindig megmondtam hol vagyok (ha bármi gáz lenne, legalább tudják hol kell keresni), max arról hazudtam, hogy kivel. Általában azt mondtam, hogy házibuli lesz az osztálytársaimmal, akkor nem aggódtak, nekem meg nem kellett megmondani, hogy pontosan épp kivel vagyok)

2023. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy 14 éves vagyok?? nagyon jo az emberiseg mondhatom, egybol beszolnak, amugy 16 eves vagyok
2023. máj. 31. 10:29
 7/10 A kérdező kommentje:
amugy meg nem dugni mennénk hanem aludni de ahogy latom mindenkinek koszos a fantáziája, és egybol a rosszra kell gondolni…
2023. máj. 31. 13:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz miert akar hotelbe menni veled aludni?
2023. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem koszos az emberek fantáziája, csupán látják a realitást, miközben te naívan azt gondolod, hogy minden ember jó szándékú.
2023. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké, de a kérdésemre még mindig nem kaptam választ...
2023. jún. 1. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!