Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet rá esély, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rá esély, hogy tetszem majd neki? több lent 14l

Figyelt kérdés

interneten megismertem egy idősebb fiút,már 1 hónapja beszélgetünk,beleszerettem és ő is belém.és hétfőn végre elérkezik a várva-várt találkozás.a gondom az,hogy kérdeztem milyen lányok tetszenek neki és azt mondta,hogy a ducik nem tetszenek neki.minden jelző illik rám,kivéve ez..elég ducinak mondanám magamat,derekam van,de pl.nagy a fenekem

én kértem az arcáról képet és nekem nagyon bejött ő is kért és azt mondta rám hogy cuki vagyok..

félek,hogy hétfőn nem fogok neki tetszeni,mert nem illek a kategóriájába,vagy van rá esély?elvégre szeret:)

kicsit kétségbeesett vagyok most,előre is köszi 14/l



2015. máj. 13. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem az eseteim a duci lányok de pl a barátnőmön is van egy kis felesleg. Annyi a lényeg hogy ne legyen 165 centisen 90 kiló...
2015. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
szerintem nyilvános helyen találkozzatok NEM TUDHATOD KIÜL A GÉP MÖGÖTT ;) de mindenesetre sok sikert :)
2015. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kilós? Mert a duci lányokat én se szeretem de nálam van egy "telt" kategória is akin van egy kis felesleg de még nem vészes
2015. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!