Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tényleg lehetséges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg lehetséges, hogy végre találtam olyan csajt, akinek tényleg bejövök és nem tart csúnyának vagy ez kamu?

Figyelt kérdés
Mert mindenki csúnyanak tart, de ő cukinak nevezett és járni akar velem.

2015. máj. 16. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
miért lenne kamu? ha csak nem szórakozik
2015. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha cukinak nevezett,akkor tetszel neki, mégsem lehetsz annyira csunya.
2015. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Önsorsrontás level 100: végre járni akar velem egy csaj, de lekapcsolom az egészet azzal, hogy biztos csak kamuzik.


Viccet félretéve: hagyd a parázást - ha tetszik a csaj, vágj bele!

Ha nem kamu (amit valószínűnek tartok), akkor végre lesz egy kapcsolatod.

Ha esetleg kamu, akkor meg így derül ki a legkönnyebben.

2015. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elősször beszèlgess vele, és akkor majd rájössz hogy komolyan gondolta e.

Szóval ha megkérdezi hogy akarsz e vele járni akkor mondd azt hogy elősször beszélgessün..., aztán járhatsz vele.

Szerintem komolyan gondolta!

2015. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy csúnya csak eddig idióta lányokkal voltál körülvéve és nem tart mindenki csúnyának az is tuti, lehet tetszettél már pár lánynak csak nem merték mondani és te meg nem kezdeményeztél mert nem tudtad, hogy tetszel nekik. Szerintem tetszel ennek a lánynak. Ha cukinak hívott az nagyon jó, az meg főképp, hogy járni akar veled. Mondta, hogy járni akar veled? :) Szerintem nem valószínű, hogy szívat. Annyira ki lenne szemét? :o Szerintem nem sokan. Szerintem biztosan tetszel neki. Beszélhetünk erről még ha szeretnél, írj akkor. L
2015. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!