Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek milyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen a tökéletes Első randi?

Figyelt kérdés
Úgy első hogy azzal a sráccal az első!

2015. máj. 17. 16:32
 1/6 anonim válasza:
100%
Legyenek nagy dolgok betervezve amiből semmi nem valósul meg és így egy kellemes, vidám napot töltünk el! :) És az első csók is elcsattanhat. :3
2015. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Seta kez a kezben egy kellemes tarsalgas kozben rengeteg nevetessel es egy tokeletes elso csok :)

18/L

2015. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szamomra a partner a lenyeg. Ha azzal a fiuval vagyok,aki kozel all hozzam,akkor felolem barmit csinalhatunk,jol fogom erezni magam.


Viszont mindenkeppen olyan helyet valassz,ahol sokat lehet beszelgetni,megismerni megjobban egymast. Ilyen szempontbol peldaul szerencsesebb setalni menni,mint moziba.

2015. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem olyan legyen hogy elmegyünk vhova de sokat beszélgetünk és elcsattan az első csók.
2015. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 könyvsorozatzene05 válasza:
68%
Úúúúúúúúúú, én úgy képzelem el, hogy a bizonyos fiúval először csak sétálgatunk, tök sablonos témákról, mert mindketten zavarban vagyunk, aztán miután már tudunk normálisan beszélgetni meg nevetni, akkor a srác félénken megfogja a kezemet, egy csomó ideig egymás szemébe nézünk, utána egymásra mosolygunk, és (ilyenkor már ülünk) közelebb csúszik hozzám, én is hozzá, az arcával elindul felém,egy pillanatra megáll, hogy lássa mit szólok a dologhoz, és miután csak azt látja, hogy megindulok felé, itt ébresztett a teLefonom, de azért elképzeltem elcsattan z első SZÁJRAPUSZI,mert nem tudok csókolózni, és az első randin nem akarok beégni.
2015. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ezekkel az infókkal már tudok mit kezdeni :)
2015. máj. 17. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!