Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez a kérdés inkább zárkózott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés inkább zárkózott fiúknak szòl! ~Miről beszéljek vele? -ha nem nagyon van közös témánk és ő túl zárkózott és nem nagyon mond magáról semmit~

Figyelt kérdés
Tehát őt inkább a videójátékok és a foci érdekli amiben én nem vagyok túlságosan otthon.Akárhányszor találkozunk ő mindig beszél a játékokról és videókat mutat stb. De mivel nem vagyok ebben otthon nem mindig értem miket mond és néha már nem figyelek oda és ezt ő is észrevett. Amiben még segíteni tudnátok valami tippet adni hogy hogy kapcsolódjunk ki? Mert nekem vannak ötleteim de ő nem akar sem a városban sétálni se a plázába menni de hozzá sem mehetünk mert az apja nem szereti ha valaki van náluk, hozzám pedig most egy ideig nem jöhetünk különböző ok miatt. Meg akarom mutatni neki hogy velem is érezheti magát jól hogy egy kicsit megnyiljon nekem. Most kell csináljak valamit hogy egymásra hangolódjunk. Hogyan érhetném el ezt? (még csak ismerkedünk).

2015. máj. 28. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
nem zárkozott a fiú csak ezek a dolgok érdeklik esetleg te is beszélj a hobbidról neki
2015. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mert nekem vannak ötleteim de ő nem akar sem a városban sétálni se a plázába menni de hozzá sem mehetünk mert az apja nem szereti ha valaki van náluk"


Felejtős. Hadd maradjon meg a kis világában, te pedig keress egy férfit aki téged akar elbűvölni és nem burokban akar élni.

2015. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!