Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez normális? (Bővebben lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek normális, hogy nekem kb. mindenféle fiúk bejönnek(, kivéve ha nagyon elhízottak, vagy alacsonyabbak...), szóval, egy nagyon "menő" srácot is vonzónak találok, és egy "bénábbat" is... (lehet magas,és vékony, és szemüveges, és... :D) csak másmilyen érzés... szóval, kb. bármilyen lehet egy srác, mert nagy valószínűséggel vonzónak, cukinak, helyesnek találom :D

Más is van így vele? :P


2015. máj. 28. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Akarsz velem találkozni ?:) pont neked való vagyok
2015. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

akkor neked már mind1 csak ... legyen?:DD

jöhet a lepontozás

2015. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2# Nem az, hogy "mindegy, csak legyen", hanem nekem sokféle fiú is bejön :P

Nem úgy vagyok, hogy "kell egy fiú, mindegy, hogy milyen",csak nagyon ""cukinak""" tudom találni a legtöbb fiút :)

2015. máj. 28. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanigy vagyok vele:)

Persze amiota baratom van mar csak melyen magamban jegyzem meg a helyes fiukat a buszon...

2015. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!