Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudtok jó tippeket/tanacsokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok jó tippeket/tanacsokat adni a randira? (Bármi lehet )

Figyelt kérdés
De csak a normálisakat értem a "Bármi" alatt!

2015. máj. 28. 18:33
 1/2 anonim válasza:

mármint, hogy hova menjetek?

szerintem, egy kis séta a Várban vagy a Duna parton mindig király lehet. esetleg az Állatkert is jó ötlet, vagy valami parkban egyszerűen csak üldögélni a fűben. én még a koncerteket is jó ötletnek tartom, persze, csak abban az esetben, ha mindketten szeretitek azt az együttest. :) remélem, tudtam segíteni!

2015. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Fiú vagy lány vagy? :D


Gondolom fiú.

Mondj neki egy sziát, és puszild meg, amikor találkoztok. Nyisd ki neki az ajtót, ha beültök valahova. Legyél gentleman, de ne túlozd el. :D

Figyelj oda rá, érdekeljen amit mond. Kérdezd mindenféle dologról, és nyílt kérdéseket tegyél fel. Ne menj át riporterbe. (te kérdezed, ő meg válaszol) Mesélj neki vicces sztorit, de ne olyat, hogy annyira röhögtünk, hogy beszartunk kategóriába tartozót. Ne szembe ülj le vele, inkább mellé, vagy merőlegesen rá. (Azért fontos, mert így hozzá tudsz érni: pacsi, véletlen hozzáérés, simogatás, de ne vidd túlzásba, és csak óvatosan.)

Ja, és a legfontosabb mosolyogj, és érezd jól magad. Ne mutasd magad másnak, mint aki vagy.

2015. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!