Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek a lány felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a lány felé?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki nagyon tetszik, nem egy osztályba járunk. Régebben szoktam vele beszélgetni chaten és személyesen is, akkor hagytam, mert kiderült hogy más fiú tetszik neki, azóta már kiszeretett belőle. Néha észreveszem, hogy engem néz, de amikor a folyosón köszönünk egymásnak nem szokott mosolyogni. Mit tegyek, írjak neki? (sajnos eléggé félek a beégéstől) 16/F

2015. máj. 28. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne felj szt.:) en nap mint nap beegek mindenki elott o.O szt. Nem sokkal masabb, mintha ugy egnek be xd najo ez marha ertelmes xd de irj ra:D
2015. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen szerintem eloszor chaten irj neki (kezde menyezzd a beszelgetest) azutan szunetekeben is probald , majd ha ugy latod erdekled hivd el egy randira
2015. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogyan reagálna ha írnék neki, talán ettől tartok a legjobban
2015. máj. 29. 21:47
 4/6 anonim válasza:
Hivd el bányászni a minecraft szerveredre :)
2015. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát azért kell megkérdezni, hogy megtudd, hogy hogy reagálna. Félelmetes, de azért csak írj neki. :-)
2015. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
írtam neki, kb 2 percet beszéltünk, nem kérdezett vissza egyszer sem :(
2015. jún. 19. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!