Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hivjam el randizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivjam el randizni?

Figyelt kérdés
Van egy fiu a suliban felsobb evfolyamrol (10, en 8), aki nagyon tetszik, es el szeretnem hivni randira. Tudtok otleteket h hivjam el? Egyedul meg sosem lattam, es nem is szeretnek egni ha nemet mond... 15L

2015. máj. 29. 15:54
 1/3 anonim válasza:
100%

Xbox, sör, pizza


nem mondhat nemet :D

2015. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

És ott a pont az elsőnél!


16/F

2015. jún. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előző vagyok.

De amúgy komolyan írtam, nekem tényleg nagyon bejönne, ha lenne a randi után egy rövid game parti, ahol kicsit lazábban lehetne viselkedni, ha például játszunk, akkor teljesen beleéljük magunkat (nevetés, kiabálás)

A lazább mindig jobb!


Na jó, nem mindig, de kényelmesebb, az tuti, ezáltal oldja a feszültséget, és jól is kisülthet egy ilyen furcsa game randi.


Jó, ezt csak úgy írtuk, de nem hülyeség :DD

2015. jún. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!